G.Daugėlai išsakyta „nuomonė“ apie policininkus kainuos 500 litų

Pirmadienį Vilniaus 1-asis apylinkės teismas pripažino prodiuserį Gytį Daugėlą kaltu dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams bei jų garbės ir orumo įžeidimo ir skyrė jam 500 litų baudą.

Nemalonumai su teisėsauga įmonės „Tikroji produkcija“ direktoriui prasidėjo šių metų kovo 13—osios vakarą, kai jo vairuojamas automobilis „Lexus“ Antakalnyje ties troleibuso žiedu trenkėsi į pėsčiuosius sustojusį praleisti automobilį „Audi“. Šiam nuo smūgio pavažiavus į priekį, buvo sužeisti trys per perėję ėję jaunuoliai.

Iškart po įvykio įtarta, kad 44 metų G.Daugėla vairavo neblaivus, todėl iškviesti sostinės Patrulių rinktinės pareigūnai nusprendė jį vežti į Vilniaus priklausomybės ligų centrą Gerosios Vilties gatvėje. Automobiliui artėjant prie Kalvarijų – Šeimyniškių gatvės sankryžos, prodiuseris pradėjo pareigūnus keikti, rėkė, jog šie sudaužė jo automobilį.

Sustojus prie šviesoforo, jis smogė ant galinės automobilio sėdynės sėdėjusiam Patrulių rinktinės pareigūnui Artūrui Čereškai ir atidaręs duris bandė išlipti. Kai patrulių rinktinės specialistas Vladimiras Jermakas atskubėjo kolegai į pagalbą, kliuvo ir jam – G.Daugėla spyrė jam į krūtinę.

Po šio incidento G.Daugėlai buvo uždėti antrankiai, su jais jis ir buvo pristatytas į Gerosios Vilties gatvę.

Čia G.Daugėla siautėjo toliau, išplūdo medikes, kitus priklausomybės ligų centre buvusius darbuotojus, atsisakė pūsti į alkoholio tikrintuvą, nesutiko, kad iš būtų paimtas kraujas girtumui nustatyti.

Iš Priklausomybės ligų centro, žymus prodiuseris buvo nuvežtas į Kelių policiją, o iš ten į sostinės 1-ąjį policijos komisariatą, kur pareigūnai ir parašė pareiškimus apie pasipriešinimą jiems.

„Jis nuolat kartojo, kad yra žymus žmogus, todėl mums bus blogai“, - teisme kalbėjo A.Čereška. Pasak visų trijų pareigūnų, kovo 13-osios naktį G.Daugėla buvo visiškai girtas – nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, jis nerišliai kalbėjo, svirduliavo, o vežamas į 1-ąjį policijos komisariatą net užmigo pareigūnų automobilyje.

Pats G.Daugėla kaltu neprisipažino. Į teismą atsiųstame rašte, jis teigė nei keikiasis, nei bandęs priešintis pareigūnams. Prodiuseris teigė norėjęs tik vieno, kad būtų nuvežtas atgal į avarijos vietą ir pats būtų dalyvavęs autoįvykio fiksavimo apžiūroje.

Vakar prodiuserio gynėjas Augustinas Vaičiūnas dar negalėjo pasakyti, ar skųs šį teismo nutarimą Vyriausiajam administraciniam teismui. „Kalbėsiuos su klientu“, - tepasakė advokatas.

G.Daugėla turi nemalonumų ne tik su policija - jo, kaip skolininko, ieško „Skolų išieškojimo biuras“. Daugiau nei 14 tūkst. litų “Tikra produkcija” yra skolinga įmonei “Metalo forma”. Skola atsirado už apdovanojimams “Bravo2008“ pagamintas statulėles.


Šiame straipsnyje: daugėla

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių