G.Babravičius lankėsi Austrijoje

Europos kultūros sostinės titulas netikėtai suvedė du miestus - Vilnių ir Lincą. Tikimasi, kad ir po 2009-ųjų šių miestų ryšiai išliks draugiški, o bendradarbiavimas - sustiprės.

Šiuo tikslu gegužės 7–8 dienomis Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Babravičius lankėsi Austrijos miestuose Zalcburge ir Lince.
    
Zalcburge Gintautas Babravičius susitiko su miesto meru Heinzu Schadenu ir ilgamečiu Lietuvos Respublikos garbės konsulu Peteriu Krionu.

Šiais metais Vilniaus ir Zalcburgo miestai mini bendradarbiavimo 20-metį, o 2010-aisiais bus švenčiama Lietuvos ir Austrijos Zalcburgo federacinės žemės 40-ies metų bendradarbiavimo sukaktis. Šiomis progomis Zalcburgo meras H. Schadenas išreiškė norą atgaivinti draugiškus santykius tarp Vilniaus ir Zalcburgo miestų.
    
Gegužės 7 dieną G.Babravičius kartu su Lietuvos ambasadoriumi Austrijoje Giedriumi Puodžiūnu ir Linco miesto mero pavaduotoju Erichu Watzlu atidarė lietuvių menininkų parodą „70: tapyba, grafika, skulptūra“ Linco miesto galerijoje „Art Park“.
    
Parodą organizavo Lietuvos dailininkų sąjunga ir sostinės „Arkos“ galerija, atidaryme dalyvavo Lietuvos Respublikos kultūros atašė Austrijoje Rita Valiukonytė, menininkai iš Vilniaus ir Linco. Ši paroda – antroji projekto VICE VERSA ART LINZ – VILNIUS 2009 dalis. Nuo kovo 25 d. ši Linco menininkų darbų paroda mėnesį buvo eksponuojama Vilniaus „Arkos“ galerijoje.


Šiame straipsnyje: VEKSbabravičius

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių