Quantcast

„Fools Garden“ Vilniuje valgė cepelinus, susitiko su A. Jagelavičiūte

Vakar, šeštadienį, į Lietuvą atskridęs vokiečių duetas „Fools Garden“ neleidžia laiko savo viešbučio kambaryje. Nors dėl netikėto skrydžio atidėjimo muzikantai vakar porai valandų strigo Vienoje (Austrijoje), tačiau vos nusileidę Vilniaus oro uoste, svečiai skubėjo pasivaikščioti po pavasarėjantį Vilnių. 

Duetas pirmiausiai nuvyko pasistiprinti į vieną garsią užeigą šalia Rotušės aikštės. Atsisėdę lauko kavinėje, muzikantai užsisakė lietuviško alaus ir... cepelinų. Pasirodo, šio tradicinio lietuviško patiekalo „Fools Garden“ muzikantai jau yra ragavę praėjusių savo viešnagių Lietuvoje metu. Didžkukuliai vokiečiams taip patiko, kad jie ir šįkart nepraleido progos pasigardžiuoti lietuvišku tradiciniu valgiu.

Po sočių pietų, pasaulinio lygio žvaigždės išėjo pasivaikščioti į Vilniaus senamiestį. Vėliau „Fools Garden“ nariai atvyko į viešbutį, kur susitiko su „Lietuvos balso“ dalyviu Mantvydu Sabaičiu, su kuriuo jau šįvakar dainuos projekto koncerte, kurį tiesiogiai transliuos LNK televizija.

Susitikimas su Lietuvos talentu praėjo itin sklandžiai ir užsitęsė ilgiau nei buvo planuota. Dainininkai kalbėjosi apie pasirodymą, apie muzikinę karjerą ir kūrybines ambicijas.

Po šio susitikimo „Fools Garden“ nariai toliau tęsė viešnagę Vilniuje. Vienoje sostinės kavinėje muzikantai susitiko su savo bičiuliais iš Lietuvos. Vakarienėje dalyvavo ir buvusi laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė, kuri niekada neslėpė savo simpatijų šiems vokiečių muzikantams.

Po vakarienės linksmybės tęsėsi iki išnaktų gyvos muzikos klube, todėl sekmadienį „Lietuvos balso“ organizatoriams dainininkai išreiškė pageidavimą kiek ilgiau pamiegoti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Cepai

Cepai portretas
Atsiprašau, o prie ko čia ta Jagelavičiūtė?..
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių