Quantcast

Filmuotis meniniame filme apie M.K.Čiurlionį kviečiami savanoriai

Kovo 8 d. pradedamas filmuoti meninis filmas apie muzikos genijų Mikalojų Konstantiną Čiurlionį. Į filmavimą kviečiami savanoriai.

Tarptautinis kūrėjų kolektyvas kuriamu meniniu filmu pasaulio auditorijai siekia pristatyti M.K.Čiurlionio kūrybinį palikimą ir jo gyvenimo istorijos fragmentus.

Ketvirtadienį, kovo 8 d., Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje bus filmuojamos meninio filmo scenos, kurioms reikia nemenko pulko savanorių, kad klausytojais būtų užpildyta visa Filharmonijos salė. Kviečiami visi miestiečiai, norintys ir galintys paaukoti ketvirtadienio popietę.

„Nuoširdžiausiai kviečiame visus, sutinkančius, kad platesnis M.K.Čiurlionio kūrybos pristatymas pasaulyje yra labai svarbus mums visiems, registruotis ir būtinai dalyvauti filmavime, - kviečia filmo kūrėjų kūrybinė grupė. - Labai tikimės, kad Filharmonijos salė filmavimo dieną bus pilna, ir visą tolesnį filmo kūrimą lydės geriausia sėkmė ir jūsų visų palaikymas.“

Registruotis galima tel.: 8 623 12 073; 8 624 71 828 arba e. paštu: vik.mikalauskaite@gmail.com, u.jankeviciute@gmail.com.


Šiame straipsnyje: M.K.Čiurlionis

NAUJAUSI KOMENTARAI

dievulele

dievulele portretas
mana.........prie rusu pastate kina apie ana,savanoriu nereikeja,nieks ta kina neziurejo.........daba vel,kap amziaus rykste.......
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių