Quantcast

„Facebook“ bendruomenė renkasi klube „Woo“

Prieš kurį laiką sostinės klube „Woo“ vyko pirmasis visų klubo interneto draugų iš socialinio tinklo „Facebook“ susibūrimas. Sienos lūžo nuo daugiau nei 5000 dalyvių judesio ir žavesio. Laikas bėga, draugų tik daugėja, taigi atėjo metas dar vienam „In Your Facebook Party“. Jis - jau šį šeštadienį, gegužės 9-ąją.

Šįkart visi drąsūs internete riteriai ir princesės kviečiami savo „online“ asmenybę pademonstruoti gyvai ir, dar svarbiau, viešai. Juk visi žinome, kaip smagu apsimesti Supermenu ir draskytis internete, ar ne? Dabar tai gali padaryti tiesiog klube „Woo“. Taigi koks superherojus besijaustum, renkis juo ir demonstruok savo galias kitiems „Woo“ interneto draugams. Laukiami visi nuo Transformerių iki Moters - katės. Visai kaip sufleruoja šeštadienio renginio skrajutė.

Be abejo, gali kurti ir savo herojus. Vakaro vedėjas Sania žeria patarimų, kaip greitai ir kokybiškai tapti, pavyzdžiui, SuperWOWere. Aptemptos kelnės, ryškios glaudės, ne blankesni marškinėliai, paklodė, parišta po kaklu ir detalės - akiniai, kepurė, makijažas. Fantazijai vietos šeštadienio vakarėlyje palikta kaip niekada daug.

Kaip jau minėjome, „Facebook“ draugų paradui šeštadienį vadovaus charizmatiškasis 90-ųjų judėjimo Lietuvoje lyderis Sania. Jam talkins ankstesniame dešimtmetyje besimurkdanti Aldona. Ypatingus setus ruošia du „Metal on Metal“ vyriokai - Kym Wild atsineš glėbį italo įrašų, o Manfredas prisimins jaunystę ir gros vien tik rap.

Pasižymėjęs klubo „Woo“ „feisbuke“, į vakarėlį pateksi nemokamai. Lygiai taip pat nemokamai būsi įleistas, jei tapsi superherojumi.

Superherojai prie Radvilų rūmų šeštadienį, gegužės 9-ąją, pradės rikiuotis nuo 22.00.

„Nevėluok ir demonstruok savo internetinę pusę gyvai su Sania, Aldona, Manfredu ir Kym Wild. Vėliau būsi „užtagintas“, - sako susirinkimo organizatoriai.


Šiame straipsnyje: Facebookwoo

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių