F. Kirkorovas Vilniaus teismo prašo panaikinti draudimą jam atvykti į Lietuvą

Rusijos atlikėjas Filipas Kirkorovas Vilniaus teismui apskundė Migracijos departamento sprendimą uždrausti jam Lietuvoje lankytis penkerius metus.

Vilniaus apygardos administracinis teismas vasario 15 dieną gavo šio Rusijos ir Bulgarijos piliečio advokato prašymą išreikalauti minėtą Migracijos departamento sprendimą ir jį panaikinti, BNS informavo teismo atstovas Audris Kutrevičius.

Šiuo metu teismas sprendžia, ar F. Kirkorovo skundas priimtinas.

Rusijos dainininko advokatas Linas Makaveckas trečiadienį BNS sakė, kad jam kol kas nepavyko gauti pačio Migracijos departamento sprendimo dėl dainininko įrašymo į užsieniečių, kuriems draudžiama atvykti į Lietuvą, sąrašą, todėl kol kas skundas yra be motyvų.

„Mes tik iš viešos erdvės sužinojome tą informaciją (apie draudimą atvykti – BNS). Aš, kaip advokatas, užsiklausiau raštu Migracijos departamentą vasario 5 dieną, bet negavome jokių atsakymų. O laikas eina (...) Argumentacijos, motyvacijos neturime, todėl tas skundas dar be argumentų“, – teigė advokatas.

Sausio 19 dieną Migracijos departamentas Užsienio reikalų ministerijos prašymu įtraukė Rusijos atlikėją F. Kirkorovą į nepageidaujamų asmenų sąrašą Lietuvoje. Draudimas atlikėjui atvykti į Lietuvą galioja penkerius metus.

„Viešai Krymo okupaciją pateisinantys atlikėjai neturėtų būti toleruojami nė vienoje demokratiškoje valstybėje. Turime vienareikšmišką poziciją tokių veikėjų klausimu, todėl abejonių dėl F. Kirkorovo įtraukimo į nepageidaujamų Lietuvoje žmonių sąrašą nekilo“, – tuomet teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio teigimu, žinomas atlikėjas savo daugkartiniais apsilankymais neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje „sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą bei tokiu būdu netiesiogiai pateisino agresyvius Rusijos Federacijos veiksmus“.

Pasak G. Landsbergio, F. Kirkorovo dalyvavimas koncertuose Kryme „iš esmės kenkia Lietuvos nacionaliniam saugumui“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Da

Da portretas
mums spresti ką leisti vidun į šalį tik mūsų piliečiai sprendžia kam atidaryti dūris o ne kišti nosi ten kur eisi išbrauktas iš eilės tvarkos o kokius teismus per skandala listi, spiaudytis kaip žabai varlei, juk esi nelaukiamas šengenas lyg turėtum suprasti mes esame atsiskires nuo jūsų mes juk nelendame pas tamsta dainuok šok koncertuok savo šaliai, ir teismais baudomis komikas negasdink, sesk ant rinkės ir žiurėk ,pirma susitvarkyk su savo kultūra ir vyriškumo padorumu, mes tavo fokusu esame nutole per 1100kilu, eik po teismus savo šalies viduja, be tavo orkestro dainu turime oi daug dar laiko per karantino pandėmijos žmonijos gyvenime, o tavo nešančiu bacilu mums nereikia , palik sau , dumai,

Edmundas

Edmundas portretas
Ir kas gi gali dar klausytis šio margaplūnksnio gaidžio giedojimo .

Nu va

Nu va portretas
Jis dabar tai jau sužinos kas yra lievatos teisėvarta, čia jam ne pas putką plyšaut.
VISI KOMENTARAI 38
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių