Quantcast

Etikos sargai tirs R.Vanagaitės interesą dėl „Plytinės“ kartodromo

Etikos komisija įvertins Vilniaus tarybos narės Rūtos Vanagaitės galimą interesą dėl „Plytinės“ kartodromo veiklos.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pranešė, jog antradienį ji įvertins, tai, ar R.Vanagaitė, gyvenanti kartodromo kaimynystėje, galėjo daryti poveikį atsakingoms institucijoms priimti kartodromo veiklą ribojančius, o gyventojams, - taigi ir jai pačiai, naudingus sprendimus.

Į etikos sargus kreipėsi kartodromą valdanti viešoji įstaiga Plytinės kartodromas, teigdamas, jog R.Vanagaitė dalyvavo pernai lapkritį savivaldybėje vykusiame gyventojų, Visuomenės sveikatos centro ir kitų suinteresuotų šalių susitikime dėl kartodromo keliamo triukšmo.

Anot etikos komisijos, susitikime gyventojai siūlė apriboti kartodromo veiklą, dėl, jų teigimu, keliamo triukšmo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Koloritas

Koloritas portretas
Tam tikrų sričių gyventojai nesupranta pramonės įmonių svarbos. Nuolat kimbama prie elektrinių, gamyklų ir fabrikų. Šiuolaikinė technika ir jos produkcija yra aukšto lygio ir nesukelia pavojų žmonių gyvybėms. Daugeliui nepatinka Naujamiesčio visų rūšių pramonės įmonės. Nėra vietos duonos fabrikui, degtukams, staklėms, elektroniniams prietaisams. Dar nebuvo tokių gyventojų, kuriems užkliūtų radijo gamykla. Darbo objektai turėtų labiau sąveikauti su mokslo institucijomis ir tęsti normalią gamybinę veiklą.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių