Quantcast

Estai tiesiogiai skraidins iš Vilniaus į Milaną

Estijos aviakompanija „Estonian Air“ plečia savo skrydžių tinklą iš Vilniaus oro uosto ir pradeda vykdyti tiesioginius skrydžius į Milaną.

Šį šeštadienį prasidėsiantys skrydžiai Vilnius-Milanas bus įtraukti į aviakompanijos žiemos skrydžių tvarkaraštį, pagal kurį šiuo metu jau vykdomi Vilnius-Amsterdamas ir Vilnius-Stokholmas skrydžiai. Po šio maršrutų papildymo „Estonian Air“ skrydžių tinklas iš Vilniaus oro uosto išsiplečia iki 4 krypčių – į Amsterdamą, Stokholmą, Taliną ir Milaną.

Atostogų laikotarpiu, gruodžio 18 ir 25 dienomis bei 2011 metų sausio 1 dieną, bus vykdomas jungtinis skrydis, t. y. Talinas-Vilnius-Milanas-Vilnius-Talinas. Skrydis OV233 iš Vilniaus į Milaną prasidės 9:10 val., skrydis OV234 iš Milano į Vilnių – 11:25 val. vietos laiku.

Bilietų kainos į vieną pusę iš Vilniaus, jei bilietai perkami www.estonian-air.com, priklausomai nuo parduotų bilietų skaičiaus, prasideda nuo 352 Lt (102 EUR) įskaitant visus mokesčius.

Skrendantiems ekonomine klase nemokamai leidžiama pasiimti 20 kg registruoto bagažo, verslo klase ir paslankia ekonomine klase – 30 kg.

Į šį svorį neįeina snieglentės ir slidinėjimo įranga, kiekvieno skrydžio metu jai taikomas fiksuotas 20 EUR (69 Lt) mokestis. Rinkiniu laikoma viena pora slidžių, viena pora slidinėjimo batų ir viena pora slidžių lazdų arba viena snieglentė ir viena pora batų.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių