Quantcast

EP siūlo naikinti Vilniuje veikiantį ES lyčių lygybės institutą

Europos Parlamentas siūlo svarstyti galimybę Vilniuje veikiantį Europos lyčių lygybės institutą jungti su Europos Sąjungos (ES) pagrindinių teisių agentūra, kuri įsikūrusi Vienoje.

Toks siūlymas priimtas šią savaitę per Europos Parlamento sesiją, tačiau jungimo procesas artimiausiu metu dar neturėtų prasidėti, BNS sakė europarlamentaras Leonidas Donskis.

„Balsavimas yra rekomendacinio pobūdžio, ir manau, kad ne iš karto prasidės tie veiksmai, kurie susiję su institucijų jungimu. Kad ir kaip būtų, mes patyrėme tam tikrą nedidelę nesėkmę, nes norėjosi, kad parlamento pozicija būtų už instituto išsaugojimą“, - BNS sakė L.Donskis.

Pasak jo, kai kurie lietuvių parlamentarai bandė konsoliduoti pastangas, tačiau dauguma europarlamentarų balsavo kitaip.

L.Donskio teigimu, jungti įstaigas siūloma tikintis sumažinti veiklos dubliavimą ir pridėtines išlaidas.2010 metais darbą pradėjęs Europos lyčių lygybės institutas siekia kovoti su diskriminacija dėl lyties ES, šviesti visuomenę lyčių lygybės klausimais.NAUJAUSI KOMENTARAI

svecias

svecias portretas
daznai būnu energetikos inspekcijoje, tai tas "institutas" randasi vienu aukstu zemiau, tenka tuo paciu liftu vazineti, tai sutinku labai "margu" personu: mergaičių, vaidinančių ale skandinaviškas feministes ir nesutinkančių kai jas praleidi į liftą pirma, arba neaiškios orientacijos šalikais ir skarelėmis psidabinę "berniukai" kvepiantis moteriškais kvepalais džiaugiasi kai juos kaip moterį praleidi į liftą pirma. Manu ten eilinis ES pinigų plovimo atgal į ES lizdas ir neaiškių asmenų buriavimosi ir jų interesų patenkinimo kontora.

bete

bete portretas
Nesuprantu kas cia per institutas lyciu lygybes .Ir kam jis toks is viso reikalingas pirma karta girdziu.

mariukas

mariukas portretas
Oi,kaip fainai ten dirbti-pasakeliu prisneki,kavutes pageri,pademonstruoji,kad mane skriaudzia,tai tiesiog palaikai savo verte,kad zmogus neturi but arkliu-juodadarbiu,o sedet minkstoj kedej ir imt gera atlyginima!Valio-as gyvenu! Ojus-kaip norit...
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių