Pereiti į pagrindinį turinį

E.Jennings ir J.Didžiulis rengia koncertus vyresniems žiūrovams

2012-02-08 18:33
E.Jennings ir J.Didžiulis rengia koncertus vyresniems žiūrovams
E.Jennings ir J.Didžiulis rengia koncertus vyresniems žiūrovams / Organizatorių archyvo nuotr.
Turinys

Įkvėpti „Neringos“ restorane nufilmuoto vaizdo įrašo sėkmės ir noro, kad jų muziką gyvai išgirstų vyresnė auditorija Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis nusprendė surengti jųdviejų dueto „The Ball & Chain“ muzikinį turą po didžiuosius Lietuvos miestus pavadinimu „Dviejų Dviem“.

„Šie koncertai daugiausia skirti vyresniem žmonėm, kurie dažnai yra nenusiteikę eiti į koncertus klubuose arba ten, kur visos vietos stovimos ir tenka „pakovoti“ už geresnį matomumą ar buvimo plotą apskritai“, – gerai nusiteikęs „Dviejų Dviem“ turo ypatumus komentuoja Jurgis Didžiulis.

„Dviejų dviem“ koncertai ypatingi tuo, kad tai nebus siautulingas vakarėlis, o romantiškas vakaras žvakių šviesoje, su sodraus gėrimo taure, o galbūt net ir šventine vakariene – visa tai apgaubs „The Ball & Chain“ intymus muzikinis pasirodymas.

Prieš kelias savaites „Neringos” restorane Vilniuje „The Ball & Chain” nufilmavo legendinės Nelly Paltinienės ir Eugenijaus Ivanausko dainos „Tu Ateik į Pasimatymą“ versiją. Įrašas sulaukė didelio susidomėjimo. Dauguma atsiliepimų – labai palankūs.

„Manau, kad šios sėkmės priežastis yra ne tik puiki daina, bet ir ta magiška, istorija turtinga vieta, todėl savo pirmąjį turo koncertą surengsime būtent „Neringos“ restorane“, – turo pradžią trumpai komentuoja J. Didžiulis.

Po vasario 16-osios koncerto „Neringoje“, pora sėda į savo šeimyninį automobilį ir leidžiasi į kelionę. „Vasario 18-ąją po ilgo laiko vėl grosime Klaipėdoje, „Vakaryje“, o vasario 25 d. – Kaune esančiame „PapaJazz“, – priduria E. Jennings.

Į šiuos „Dviejų dviem“ koncertus yra kviečiamos visos poros bei šeimos šiltam vakarui kartu su šiuo metu kūrybinį renesansą išgyvenančiais muzikantais, kurie taip pat yra susaistyti šeimyninių ryšių, o jų bendra kūryba vadinama miegamojo muzika.

02 16 „Neringos“ restoranas, Vilnius, 19.30 val. (bilietai – tiketa.lt)
02 18 „Vakaris“, Klaipėda, 20 val. (bilietai – bilietai.lt)
02 25 „PapaJazz“, Kaunas, 21 val. (bilietai – tiketa.lt)