Quantcast

E.Dragūnas nemano esąs idiotas

Skandalingasis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas neprisipažįsta įžeidinėjęs policijos pareigūnus ar bandęs iš vieno jų rankų išplėšti nuotrauką, kurioje jis buvo nufotografuotas sostinėje viršijęs greitį.

„Žinau, kad viskas yra saugoma kompiuteryje, reikia būti visišku idiotu, kad bandytum kažką atiminėti“, - vakar Vilniaus 2-osios apylinkės teisme, kur pradėta nagrinėti jo administracinė byla dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams kalbėjo E.Dragūnas.

Į sostinės kelių policiją, pasiaiškinti dėl viršyto greičio atlikėjas buvo kviestas kovo 30-ąją, tačiau dieną anksčiau jis turėjo išskristi į Londoną, todėl susitikimas perkeltas į kovo 18-ąją. “Atvykus man buvo parodyta automobilio nuotrauka. Mašina priklauso ne man, bet aš ja važinėjau. Rodo man tą nuotrauką ir sako, čia jūs. O aš jiems sakau, čia fotografuota iš 40-50 metrų, veido matosi tik dalis. Iš kur jūs žinote, kad čia aš“, - pasakojo E.Dragūnas.

Pamačius, kad susikalbėti abiems nepavyks, pasak daininko, jie nuėjo pas viršininką, kuris jam už greičio viršijimą surašė administracinės teisės protokolą ir skyrė pačią didžiausią galimą baudą. Selui tai nepatiko. „Gal aš matau, kad čia aš, bet kitą kartą atneš nuotrauką, kur kažkas šauna ir sakys, kad tas šaulys aš“, - prasta nuotraukos kokybe piktinosi E.Dragūnas.

Prasidėjus ginčams, E.Dragūnas teigė, tiesiog apsisukęs ir išėjęs iš kabineto. Tai nepatiko policijos pareigūnui, kuris pradėjo šaukti. Šaukė jis ir koridoriuje, aiškino, kad pro tas duris dainininkas neišeis. „Mane vėl pasikvietė į kabinetą, tačiau pokalbis nesirišo, o manęs prie automobilyje laukė vairuotojas ir mažas vaikas, todėl išėjau. Aš supratau, kad sulaikyti jis manęs negali, kad jis pats viršija savo įgaliojimus“, - vakar aiškino Selas.

Tuo istorija nesibaigė. Vos E.Dragūnas nuvažiavo iki senojo Žvėryno tilto, jam paskambino viena žurnalistė, kuri pareiškė, jog apie incidentą policijoje jai pranešęs anonimas. Po to skambino dar kelių žiniasklaidos priemonių atstovai ir netrukus pasirodė informacija, kad atlikėjas yra paieškomas. „Tai visiška nesamonė. Pareigūnai patys informavo žurnalistus. Žmogui teisiog reikėjo kažkaip paaiškinti savo elgesį. Taip ir atsirado ši istorija. Aš galėjau šiandien miegoti, bet aš atėjau. Atėjau ne vienas, atėjau su teisybe“, - savo kaltės nepripažįsta E.Dragūnas.

Kitas teismo posėdis numatytas gegužės 30 dieną. Jame ketinama apklausti kelių policijos pareigūnus.


Šiame straipsnyje: dragūnasSelSelas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių