Quantcast

Dviračių entuziastai paskelbė antrąjį „Vilniaus MTB turo“ sezoną

Sekmadienį sostinėje prie Verkių dvaro dviračių sporto mėgėjai paskelbė antrąjį „Vilniaus MTB turo“ sezoną.

Pirmajame etape norą dalyvauti pareiškė per 350 įvairaus amžiaus dviratininkų asmeninėje ir komandinėje įskaitose. Prizinis jo fondas – apie 10 000 litų. Antrasis „Vilniaus MTB turo“ etapas planuojamas birželio mėnesį miesto centre, prie Baltojo tilto, trečiasis – rugsėjį pramogų ir poilsio centre „Belmontas“, Pavilnių regioninio parko apylinkėse.

„Mūsų tikslai – paskatinti žmones kuo daugiau judėti, propaguotų aktyvią, sveiką gyvenseną, populiarinti dviračių sportą, supažindinti žmones su miesto apylinkėmis, parodyti, kad galima kitaip ir naudingai praleisti laisvą laiką“, – „Vilniaus dienai“ sakė renginio organizatorius Julius Kvietkauskas. Jis pasidžiaugė, kad susidomėjimas dviračių sportu auga, atsiranda vis daugiau ne pavienių dviratininkų, o tai praktikuojančių šeimų, o ir pačiame mieste dviratis vis dažniau pasirenkamas kaip transporto priemonė.

Priekaištus dėl dviračių takų trūkumo, prastos jų būklės, netikėto jų pasibaigimo kelio ženklu ar visiško nutrūkimo, J.Kvietkauskas vertina atsargiai. Esą, visuomet norisi geriau, dviratininkai džiugiai sutiktų šios infrastruktūros gerinimo darbus, tačiau galima tiesiog pasidžiaugti tuo, kas yra. „Jei yra noro važinėti dviračiu, tai problemų neatsiranda. Kai noro trūksta, tada ir imi matyti kliūtis. Be to, jei sportiniu ar kalnų dviračiu važiuoji miškais, duobių ir kliūčių atsiranda daug, tai mieste nutrūkusios plytelės net nepastebi“, – kalbėjo J. Kvietkauskas.

Reikia pridurti, kad dar nepasirengę dviračių turams, tačiau norintys išmokti geriau valdyti dviratį, susirasti bendraminčių ir draugų, įsijungti į dviračių sporto mėgėjų būrį ar tiesiog gerai praleisti trečiadienio pavakarę, yra laukiami MTB mokyklėlėje. Nemokamos treniruotės vyksta kiekvieną trečiadienį  19.30 val. Katedros aikštėje. Belieka atvažiuoti čia savo dviračiu ir prisijungti prie meistriškumo pamokėlių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių