Pereiti į pagrindinį turinį

Duoną ir pieną ūkininkai parduos pigiau

2009-07-28 18:59
Duoną ir pieną ūkininkai parduos pigiau
Duoną ir pieną ūkininkai parduos pigiau / Gedimino Bartuškos nuotr.
Turinys

„Centrinė ūkininkų prekyvietė“ vilniečiams ir sostinės svečiams pateikia naują viliojantį pasiūlymą. Kiekvieną mėnesį – du kasdien vartojamus maisto produktus specialia kaina.

Pirmąjį mėnesį lietuviško ūkio puoselėtojai savo pirkėjams siūlys pieną ir duoną, be kurių neįsivaizduojamas tikro lietuvio stalas. Prekyvietės atstovai teigia, kad nors Lietuvos ūkininkams dabar nėra patys geriausi laikai, jie supranta, jog miesto žmogui dar sunkiau, ir todėl būtiniausius produktus siūlo itin patrauklia kaina.

Jau šiandien ir visą rugpjūčio mėnesį „Centrinėje ūkininkų prekyvietėje“ litras kaimiško pieno kainuos 1,49 Lt (kitur litras pieno kainuoja apie 2-2,5 Lt), o pusė kilogramo kvepiančios, kaimiškoje krosnyje keptos duonos – 2,49 Lt (kitur – 3-3,5 Lt). Prie mėnesio pasiūlymo įgyvendinimo prisidėda visi prekeiviai, pardavinėjantys to mėnesio produktą. Duoną sumažinta kaina prekiaus „Saimetos“ kepykla iš Pasvalio rajono, „Strauno“ kepėjai iš Kauno rajono, „Gudelių duona“ iš Šiaulių rajono, bus prekiaujama ir „Rugelio“ kepyklos duona.

Šviežiai pamelžtu pienu prekiaus ūkininkai iš įvairiausių Lietuvos kampelių: Arturas Arlauskas, Gžegoš Zuzo, Ivanas Voitulevič, Antanas Blažinskas, Vida Lesniak, Vaiva Buliauskienė ir kiti.

Prekyvietės atstovai pabrėžia, kad toks sumanymas nesibaigs kartu su rugpjūčiu. Kaimiškų produktų mėgėjų kiekvieną mėnesį lauks ne tik skanūs produktai, geros kainos ir į derybas nespjaunantys ūkininkai, bet ir specialūs mėnesio pasiūlymai itin gera kaina, kokios beveik neįmanoma surasti parduotuvėje. Ar rugsėjį specialia kaina bus pardavinėjama pamario žuvis, ar Lietuvos bičių suneštas medus, ar kita ypatinga prekė – ūkininkai kol kas neišduoda.

„Centrinė ūkininkų prekyvietė“ įsikūrusi Ukmergės gatvėje, priešais „Maxima“, „SBA“ ir „AUDI“ prekybos centrus.