Quantcast

Draugės motiną nušovusį vyrą prokuroras prašo įkalinti 15 metų

Dėl tyčinio savo draugės motinos nužudymo teisiamas 38 metų medienos perdirbimo įmonės savininkas Ričardas Simanavičius tikina, kad dėl įvykdyto nusikaltimo gailėsis visą gyvenimą, tačiau tuo pačiu tvirtina, kad jo byloje tyrimas atliktas esą „žiūrint pro pirštus“, rašo delfi.lt.

„Teisme buvau priešpastatytas prieš kreivą veidrodį“, – tardamas paskutinį žodį Vilniaus apygardos teisme pirmadienį pareiškė R. Simanavičius.

Valstybės kaltinimą palaikantis Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Liutauras Rudzevičius mano, kad savo sugyventinės motiną nušovęs Trakų rajono gyventojas už grotų turėtų praleisti 15 metų. Tokią bausmę jis pasiūlė skirti teismui per baigiamąsias kalbas.

Pasak prokuroro, teisme pavyko įrodyti, kad R. Simanavičius praėjusių metų vasario 22-ąją atvažiavęs į Aukštadvario seniūnijoje esantį Andincavos kaimą iš medžioklinio šautuvo nušovė savo sugyventinės motiną Genę Stankevičienę, be to, sukėlė grėsmę kitų tuo metu kartu su nužudytąja buvusių artimųjų gyvybėms.

Kaip informuoja delfi.lt, prokuroras kaltinamąjį taip pat siūlė pripažinti kaltu dėl neteisėto šaudmenų laikymo.

Mirtiną šūvį moteriai paleidęs vyras buvo girtutėlis – jam nustatytas 2,7 promilės girtumas.

Valstybės kaltintojas teismo taip pat prašė iš R. Simanavičiaus nužudytosios vyrui Juozui Stankevičiui priteisti 100 tūkst. Lt neturtinės žalos atlyginimą.

Tokia bausmė, pasak nužudymu kaltinamo R. Simanavičiaus, esą yra per griežta.

„Juozas, manau, supranta, kad tokios žalos negalėsiu atlyginti sėdėdamas už grotų“, – verslininkas teisme pabrėžė labai apgailestaująs, kad negalįs „užgydyti žaizdos, kuri kraujuoja“.

Nužudytosios vyro ir dukros (savo sugyventinės) teisme atsiprašęs kaltinamasis prisipažino, kad G. Stankevičienė buvo jam labai artimas žmogus.

„Ji man atstojo motiną, kurios anksti netekau, – sakė jis. – Suprantu, kad dėl mano kaltės įvyko ši tragedija, kad iš šeimos atėmiau jiems brangiausią žmogų – dėl to gailiuosi ir gailėsiuosi visą gyvenimą“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių