„Domino“ teatre - „Mano žmonos vyras“

Santuoka jungia nebūtinai tik du žmones. Net ir Lietuvoje šventi santuokos saitai gali sujungti ne tik poras, bet ir komišką trio, o gal ir daugiau. Žinoma, tokie dalykai įmanomi tik teatro scenoje.

Prognozuojama, kad metų komedija „Mano žmonos vyras“ taps viena įsimintiniausių sezono premjerų. Spektaklio kūrybinė grupė kol kas neatskleidžiama, tačiau organizatoriai teigia, kad prie projekto dirba tikras žvaigždžių, skandalistų ir įžymybių būrys. Jau šiandien galite laimėti bilietus į „Domino“ teatro komediją „Mano žmonos vyras“.

2 milijonai žiūrovų per šešerius metus

Spektaklis „Mano žmonos vyras“ statomas pagal garsiausio kroatų rašytojo Miro Gavrano tokio paties pavadinimo pjesę. Šis rašytojas gali didžiuotis ne tik tuo, kad turi įkūręs savo teatrą, taip pat jo vardu pavadintas ištisus šešerius metus Slovakijoje vykstantis teatrų festivalis GAVRANFEST.

Nuo 2003-ųjų metų pagal Miro Gavran pjeses pasaulyje įvyko 160 premjerų, o jo spektaklius jau matė daugiau nei 2 milijonai pasaulio gyventojų. Autoriaus nuomone, vienas didžiausių jo laimėjimų yra tai, kad spektakliai pagal jo pjeses statomi prestižiniame Eugenijaus O‘Neilo teatre Amerikoje.

2 aktoriai – pora gyvenime ir scenoje

Fatališkos moters vaidmuo buvo pasiūlytas garsiai teatro aktorei, kuri vaidina ne tik teatre, bet ir kine. Vaidinti scenoje su gyvenimo draugu moteriai jau ne naujiena. Nors  aktorei dažnai tenka atsakinėti į klausimus, ar nesijaučia esanti vyro šešėlyje, ji visada pozityvi ir užsiėmusi.

„Abu jie verti pagarbos - šiuolaikiniai menininkai, nesvaičiojantys apie tai, kaip sunku "daryti meną" šiuolaikiniame pasaulyje, nevengiantys įvairesnių išraiškos formų ir įvairesnių užsiėmimų, sveikai ir blaiviai žvelgiantys į gyvenimą. Rimtus aktorės samprotavimus kartais nutraukia širdies draugo nepiktos replikos ar burbėjimas - jo humoro jausmas „verčia iš koto““,- jau prieš ketverius metus apie garsią porą rašė Lietuvos spauda.

2 būdai laimėti bilietus  į komediją „Mano žmonos vyras“

„Domino“ teatro repertuare tikrai netrūksta iš kojų verčiančių komedijų, tačiau pastaroji komedija bus tikrai išskirtinė ne tik dėl ypatingų aktorių, bet ir dėl netikėto siužeto bei pjesės autoriaus. Ištikimiausi „Domino“ teatro gerbėjai ir visi kūrybingi žmonės gali dalyvauti net dviejuose konkursuose ir laimėti bilietus į premjeras.

Ar kada pagalvojote, kaip atrodytų ideali žmona arba idealus vyras? Galbūt būtent santuoka trise yra tai, ko Jūs trokštate! Pieškite, fotografuokite, aprašykite, sukomponuokite, suklijuokite, numegzkite, surimuokite eilėraštį apie tai, kas yra idealus vyras arba ideali žmona.

Atsakymus siųskite el. paštu: vilma@dominoteatras.lt. arba adresu Vilniuje: UAB  „Baltijos reklamos projektai“ „Domino“ teatras Ozo g. 25, Vilnius, LT-07150.

Trims originaliausiems atiteks poriniai pakvietimai į spektaklio „Mano žmonos vyras“ premjeras. Nepamirškite parašyti savo telefono numerį, kad galėtume informuoti apie laimėjimus.

Jei vis dar nesugalvojote, kaip galėtų atrodyti ideali žmona ar vyras. Kviečiame Jus dalyvauti dar viename konkurse portale mama.lt . Viskas, ką Jums reikės padaryti – tai teisingai atsakyti į klausimą apie pjesės autorių ir laikyti kumščius, kad fortūna nusišypsotų Jums ir Jūsų draugei ar draugui! Būkite aktyvūs, dalyvaukite konkursuose, o „Domino“ teatras Jums pažada nepamirštamą juoko dozę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių