D.Montvydas: galbūt išties pradedame vertinti muziką, o ne kaimynystę?

babune

babune portretas
Aš tikrai vietas bučiau paskirsčiusi kitaip. 1-švedei,2-azarbaidžianietei,3-serbei,4-lietuviui,5-estui,6-kiprietei. Rusų babuškos nevertos antros vietos.

A.V.

A.V. portretas
Didžiuojuosi, jog su Donatu Montvydu „lietuviais esame mes gimę“! Visiškai nesvarbu, kokioje vietoje jis liko. Už jį tikrai stipresnė buvo tik švedė. Rusijos bobulytės supainiojo festivalį „Skamba, skamba kankliai“ su Eurovizija, častuškas-dažnutes su Maiklo Džeksono repertuaru, bandelių kepimą su Beatos Nikolson virtuve. Rusija didelė. Jos Verkos Serdučkos ir kiti transvestitai privalo užimti pirmąsias vietas, kad ir kaip išsidirbinėtų ar nusidainuotų. Negaus pirmųjų vietų, užsuks naftos, dujų, ginklų, kitų gėrybių tiekimo kranus. Lietuva turi puikių, jaunų talentų, savigarbą, tautinį orumą, padėjusius ištrūkti iš okupacijos, sukėlusius kaimynų latvių, estų lenkų pavydą. Pastarieji tiesiog sulinkę prie naujojo Rusijos valdytojo kojų. Kaimynai mums daug ko pavydi, negerbia, tai ir nebalsuoja. Jei anksčiau Lietuvos pasiuntinius Eurovizijoje palaikydavo naujoji emigracijos banga, tai po pastarųjų mėnesių įvykių ir šie nebebalsuoja, nes galutinai nusivylė tėvynėje klestinčiu chaosu. Kai išgirstu klausimą, kokį ryšį turi įvykiai Garliavoje su muzika, menu, kūryba, atsakau vienareikšmiškai - tiesioginį! Tikrai yra kuo didžiuotis, turime puikių talentų. Jei imčiausi juos vardinti, būtų ilgas sąrašas. Bet Lietuva maža, o talentų dau. Už Lietuvos ribų draugų, mecenatų beveik neturime, tad ir prasimušti sunku. Tai pavyksta vienetams. Neabejoju, jog Donatui Montvydui tai padaryti pavyks, bet tik ne konkutrse „DSkamba, skamba kankliai“. Sėkmės, vaikine!

viktoras

viktoras portretas
issitrink galva debile.... VA RUSŲ BOBUTES TAI KIETOS,,,, o lietuviai kaip buvo taip ir tra lochai

laima

laima portretas
bet kad lietuva antiek visiem matomai slyksti kad jopapa kaimyno anei vieno apart gruzijos ale taip jau niekas nepalaiko kad net geda prisipazint kad is lietuvos

2am

2am portretas
agirdi verka sirdiuchka yra is ukrainos,nezinai nesnekek!!!!musu kaimynai mums nepavydi,jie tesiog mato kad cia lopu salis,lenda ten kur verta sedet ir tylet!!!!!!!!!!!cia daugiau lietuva visiem pavydi,babushkos nevertos antros vietos,bet jos laimejo antra vieta,matai balsavo zmones,o jus kda abtra vieta turejot?14 uzeme tai laimes pilna!!!

janina

janina portretas
man labai patiko kaip donatas dainavo ir daina grazi as jam tikrai vertinciau ir pirma vieta.

Zuvis

Zuvis portretas
Oi ne ne, nemaciau konstruktyvaus balsavimo, visi uz savo kaimynus

bcvb

bcvb portretas
man tai Donato pasirodymas atrodo geras, dar igys patirties ir viskas bus dar geriau. Graziai dainavo, saunuolis. O ka ten laimejo ar nelaimejo - neesme. Siemet man buvo negeda del dainos ir atlikejo.

Cha

Cha portretas
Saunuolis Donatas viska pasieke savo talentu,uz jo nestovejo politika ar pinigai. O 5am, bobuciu fanui,palauk kitu metu ,atvaziuos Buranovskyje deduski su melynom nosim,juk patinka ir dziaugsmo pilnos kelnes,galesi klausyt ir balsuot. Lietuva maza,bet irode,kad turi mokanciu dainuot,o Rusija,kad ir kaku padarytu vistiek balsuotu. Juk bobeles gyveno Azarbaidziano prezidento privacioj rezidensijoj,apsipirko tik joms vienoms atidarytam prekybos centre, Britanijos zmones jau isreiske nora, ignoruoti ir nedalyvauti konkurse,kuris labai politizavosi.Gales Europa buti Rusijoj su jos kultura ir vertybem.

9am

9am portretas
agirdi as ne fanas babushku,bet matau kad musu lietuva pilnas š****,ir donatas gal gera balsa turi bet i eurovizija eit su sia daina,reikia dar padirbet su balsu.....o tau ka pavydas?kad babushkos gerai gyveno ten,jeigu butu ir uk,ar dar kas abushkos as vistiek balsuociau uz jas,arba uz kita sali bet tik ne uz lietuvius!!!!!!!!!!!!!jie net ne finansavo musu valdzia,jiems nerupi...o donatas tegul dainuoja,ir vaziuoja i kita sali dainuot ir ten jis tikrai taps geru daininku....

Mi

Mi portretas
Kalbama,kad Lukasenka kitais metais nusprende laimet Eurovizija,todel sius ledo rutulio komanda,scenoje bus daug veiksmo ir unikaliu garsu,balsuokit bobuciu fanai jau dabar.

Laima

Laima portretas
Aciu, Deividai, puikus pasirodymas. O man gaila, kad musu kaimynai nepalaiko. Niekada nebalsuosiu uz latvius ir estus...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių