Quantcast

D.Montvydas: galbūt išties pradedame vertinti muziką, o ne kaimynystę?

Į Lietuvą iš Azerbaidžano grįžęs atlikėjas Donatas Montvydas sakė esąs labai laimingas.

„Įgijau neįkainojamos patirties“, – grupelės palaikančiųjų sutiktas džiaugėsi D.Montvydas, „Eurovizijos“ dainų konkurse užėmęs 14 vietą.

„Keista, kad kaimynai taip mažai už Lietuvą balsavo. Kitų šalių atstovai irgi klausė, kodėl kaimynai taip kukliai jus vertina, ką jūs prisidarę. Aš nežinau, kodėl taip yra. Galbūt išties vakarėjame, pradedame vertinti muziką, o Balkanai turi tas vertybes (palaiko kaimynus – red. past.)“, – sakė atlikėjas, „Eurovizijoje“ dalyvavęs kaip Donny Montell.

„Čia turėtų galvoti tie, kurie atsakingi už Lietuvos užsienio ryšius, tikrai ne mes“, – sakė prodiuseris Martynas Tyla.

„Tai jūs man pasakykite, ar man gerai pasisekė, – juokėsi Donatas, paklaustas, kaip vertina savo pasirodymą. – Jeigu jums patiko, žiūrovams patiko – reiškia, viskas gerai“.

Lietuvos delegacijos vadovas Audrius Giržadas patarė atlikėjui nesikuklinti – vis tik pusfinalyje jis užėmė trečiąją vietą.

D.Montvydas sakė „gerąja prasme“ pavydintis konkursą laimėjusios Švedijos atstovams: jie, pasak atlikėjo, turėjo geras sąlygas populiarinti savo dainą, puikiai reprezentuoti savo šalį.

„Galėtume pradėti nuo pusės milijono“, – apgailestaudamas, kad valstybė neremia dalyvavimo „Eurovizijoje“, reikiamą sumą gerai reprezentuoti šalį įvardijo M.Tyla.

„Esu linkęs į „Euroviziją važiuoti dar ne kartą“, – atskleidė D.Montvydas.NAUJAUSI KOMENTARAI

babune

babune portretas
Aš tikrai vietas bučiau paskirsčiusi kitaip. 1-švedei,2-azarbaidžianietei,3-serbei,4-lietuviui,5-estui,6-kiprietei. Rusų babuškos nevertos antros vietos.

A.V.

A.V. portretas
Didžiuojuosi, jog su Donatu Montvydu „lietuviais esame mes gimę“! Visiškai nesvarbu, kokioje vietoje jis liko. Už jį tikrai stipresnė buvo tik švedė. Rusijos bobulytės supainiojo festivalį „Skamba, skamba kankliai“ su Eurovizija, častuškas-dažnutes su Maiklo Džeksono repertuaru, bandelių kepimą su Beatos Nikolson virtuve. Rusija didelė. Jos Verkos Serdučkos ir kiti transvestitai privalo užimti pirmąsias vietas, kad ir kaip išsidirbinėtų ar nusidainuotų. Negaus pirmųjų vietų, užsuks naftos, dujų, ginklų, kitų gėrybių tiekimo kranus. Lietuva turi puikių, jaunų talentų, savigarbą, tautinį orumą, padėjusius ištrūkti iš okupacijos, sukėlusius kaimynų latvių, estų lenkų pavydą. Pastarieji tiesiog sulinkę prie naujojo Rusijos valdytojo kojų. Kaimynai mums daug ko pavydi, negerbia, tai ir nebalsuoja. Jei anksčiau Lietuvos pasiuntinius Eurovizijoje palaikydavo naujoji emigracijos banga, tai po pastarųjų mėnesių įvykių ir šie nebebalsuoja, nes galutinai nusivylė tėvynėje klestinčiu chaosu. Kai išgirstu klausimą, kokį ryšį turi įvykiai Garliavoje su muzika, menu, kūryba, atsakau vienareikšmiškai - tiesioginį! Tikrai yra kuo didžiuotis, turime puikių talentų. Jei imčiausi juos vardinti, būtų ilgas sąrašas. Bet Lietuva maža, o talentų dau. Už Lietuvos ribų draugų, mecenatų beveik neturime, tad ir prasimušti sunku. Tai pavyksta vienetams. Neabejoju, jog Donatui Montvydui tai padaryti pavyks, bet tik ne konkutrse „DSkamba, skamba kankliai“. Sėkmės, vaikine!

viktoras

viktoras portretas
issitrink galva debile.... VA RUSŲ BOBUTES TAI KIETOS,,,, o lietuviai kaip buvo taip ir tra lochai
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių