Quantcast

D.Kedžio palaikymo akcijoje prokurorai raginami prabilti

Interneto komentatorių raginimai prie prokuratūrų susirinkti šeštadienį 12 val., sostinėje sulaukė daug mažesnio dėmėsio nei penktadieninė akcija.

Sutartu laiku, Rinktinės gatvėje, prie pastato, kur įsikūrusios Vilniaus apygardos ir Generalinės prokuratūros stoviniavo tik vienas vyras, penktadienį portalo kalbintas Marius. „Nieko nesuprantu, vakar visi susitarėme, kad susirinksime šiandien, pasirašysime peticiją, tačiau nei vieno nėra“, - nusivylęs kalbėjo jis.

Vis dėlto dar po 10 minučių vienas po kito prie prokuratūrų pradėjo rinktis žmonės. 12.30 val. jų ten buvo apie 40. Daugelis jų, kaip ir buvo raginti atsinešė žaislų, uždegė žvakutes.

Kaip ir ankstesnėje akcijoje netilo žmonių priekaištai prokuromams, vilkinusiems į dviejų žmonių nužudymą išsirutuliojusią pedofilijos bylą.

„Kodėl jie slepia informaciją nuo visuomenės? Gal todėl, kad patys yra prikišę prie to nagus. Kodėl taip ilgtai laukta nagrinėjant šią bylą, kodėl niekas nesugebėjo atsiliepti į Drąsiaus Kedžio pagalbos šauksmą?“, - kalbėjo vilnietė Lina.

Vytautu prisistačiusio vyro teigimu, prokurorų atsiribojimas nuo visuomenės, gali baigtis visuotiniais protestais, po kurių gali būti pareikalauta ne tik prokurorų, bet ir aukščiausių šalies valdžios atsistatydinimo. „Jie pasakoja, kad visuomenė jiems nepadeda ieškant D.Kedžio, bet kokios jie nori pagalbos, kai patys ignoruoja ir tyčiojasi iš tos pačios visuomenės“, - savo nuomonę išreiškė vilnietis.


Šiame straipsnyje: Kedysakcija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių