Quantcast

Dešimtys jaunuolių Vilniuje prie ambasados išreiškė paramą Ukrainos protestuotojams

  • Teksto dydis:

Apie 50 jaunuolių pirmadienio vakarą susirinko prie Ukrainos ambasados Vilniuje išreikšti paramą proeuropietiškai nusiteikusiems protestuotojams Ukrainoje.

Akcijos dalyviai laikė Europos Sąjungos (ES) ir Ukrainos vėliavas, kai kurie veidus buvo išsidažę Ukrainos vėliavos spalvomis.

Susirinkti prie ambasados kviesta socialinuose tinkluose. Taip akcijos dalyviai sakė norintys išreikšti solidarumą tūkstančiams ukrainiečių, kurie išėjo į gatves pasipiktinę prezidento Viktoro Janukovyčiaus sprendimu nepasirašyti asociacijos su ES sutarties per viršūnių susitikimą Vilniuje praėjusią savaitę.

Viena iš akcijos organizatorių, nevyriausybinės organizacijos Lietuvos liberalus jaunimas pirmininkė Marija Markauskaitė sakė, kad šis renginys organizuotas reaguojant į žmogaus teisių pažeidimus Ukrainoje.

"Esame liberalai ir esame už laisvę. Matome, kaip šiuo metu pažeidžiamos žmogaus teisės Ukrainoje. Ukrainos valdžia eina prieš tautą, o ne padeda jai", - BNS sakė dvidešimtmetė M.Markauskaitė.

Į renginį atėjusi europarlamentarė konservatorė Radvilė Morkūnaitė Mikulėnienė sakė esanti pasipiktinusi, kad, jos teigimu, Ukrainoje grubiai susidorojama su taikiais demonstrantais.

"Norisi išreikšti paramą Ukrainos žmonėms, ypač tiems, kurie mato save eurointegracijos kelyje. Nepriimtina, kaip šiurkščiai Ukrainoje susidorojama su taikiais demonstrantais", - BNS sakė 29 metų politikė, ji yra viena iš jauniausių Europos Parlamento narių.

Pasak M.Markauskaitės, akcijai neprašyta leidimo, nes organizatorių nebuvo daugiau nei leidžiama piketams be leidimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
NIRA KO DARYTI-EIKITE IR DIRBKITE ,KIJEVE TOKIA PATYS SUSIRINKO ,TIK UŽ PINIGUS -KVAILIU BANDA.

TIKRAS

TIKRAS portretas
TAI KONSERVINI7 NUPIRKTI STUDENTAI.NETUR4DAMI LIT7,BET K1 IR BET KUR GALI DURNIUOTI.

Manau jie

Manau jie portretas
Debilai
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių