„Depeche Mode“ koncertinis turas nenutrūks

„Depeche Mode“ koncertas Vilniuje įvyks, kaip numatyta,  – gegužės 27 dieną. Nors dėl dainininko Dave‘o Gahano ligos buvo atšaukti keli „Depeche Mode“ turo koncertai, atlikėjo atstovas praneša, kad atlikėjas jaučiasi gerai, ragina nekelti panikos ir pasilaikyti bilietus, nes atšaukti koncertai įvyks.

Liga nepavojinga

Gegužės 12 dieną, iki koncerto Atėnuose likus keliolikai minučių, blogai pasijutęs vokalistas Dave‘as Gahanas tiesiai iš grimo kambario greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežtas į ligoninę. Atlikėjui diagnozuotas ūmus infekcinis gastroenteritas. Toliau gydytis jis išvyko į Niujorką.

Gastroenteritas – suaugusiems žmonėms nepavojinga virškinamojo trakto liga, kuria dažniausiai susergama apsinuodijus maistu ar užterštu vandeniu. „Gastroenteritas paprastai nesunkiai išgydomas. Pacientui atliekamos rehidratacinė terapija – skysčių organizme atstatymas, lašelinės infuzijos, skiriama antibiotikų, gali būti skiriama speciali dieta. Tinkamai gydant nuo šios ligos pasveikstama per 3-5 dienas, priklausomai nuo žmogaus organizmo“,  – teigia Respublikinės tuberkuliozės ir infekcinių ligų universitetinės ligoninės daktaras Karolis Raguotis.

Atšaukti koncertai įvyks

„Depeche Mode“ atstovai praneša, kad grupės lyderis Dave Gabanas jaučiasi gerai. Nors buvo atšaukti ne tik Graikijoje ir Turkijoje turėję vykti koncertai, bet ir  Rumunijoje, Bulgarijoje, Serbijoje ir Kroatijoje numatyti turo renginiai, grupės vadyba ragina nekelti panikos ir pasilaikyti įsigytus bilietus. Atšaukti koncertai Balkanų šalyse įvyks, o datos bus paskelbtos artimiausiu metu. „Depeche Mode“ išplatintame pranešime nuoširdžiai apgailestaujama dėl kilusių nepatogumų.

Metų renginys Vilniuje

Gegužės 27 dieną Vilniuje įvyksiantis „Depeche Mode“ koncertas pretenduoja tapti įspūdingiausiu Lietuvos metų renginiu. Planuojama, kad į jį susirinks daugiau nei 20 tūkst. žiūrovų. Koncerto vietoje bus sumontuota ypač galinga garso aparatūra, įspūdingą reginį užtikrins specialiai pasauliniam grupės turui sukurtos led dekoracijos, šviesų, pirotechnikos šou, dūmų mašinos. Visą įrangą atgabenti į mūsų šalį prireiks 16 vilkikų.

Vienintelį „Depeche Mode“ pasirodymą Lietuvoje organizuoja pirmaujanti Rytų ir Vidurio Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“.


Šiame straipsnyje: depeche mode

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių