Quantcast

Dėl pertvarkos netikrų skolų našta užgulė Universitetinę ligoninę

Vilniaus miesto universitetinės ligoninės skola „Sodrai“ – daugiau nei 1,2 mln. litų. Maža to – ji negrąžinama jau ilgiau nei mėnesį. Tokia informacija kurį laiką buvo skelbiama „Sodros“ skolininkų sąrašuose.

Susipažinus su „Sodros“ teikiama informacija, galima buvo įtarti, kad ligoninė turi rimtų finansinių problemų – juk joje dirba 1,2 tūkst. darbuotojų.

Tačiau paaiškėjo, kad dėl to kalti valdininkai ir įvykdyta pertvarka.Tačiau ji buvo padaryta dar pernai lapkritį, kuomet Viešoji įstaiga (VšĮ) Vilniaus miesto universitetinė ligoninė reorganizuota sujungimo būdu į VšĮ Vilniaus miesto klinikinę ligoninę.

Regis, „Sodra“ ištisus du mėnesius klaidino informacinės sistemos apie jos skolininkus vartotojus.

Valdonė Ugianskienė, „Sodros“ atstovė spaudai, informavo, kad klaida sistemoje bus nedelsiant ištaisyta ir kad jokių ligoninės skolų – nėra.

V. Ugianskienės atsakyme portalui diena.lt teigiama, kad VŠĮ Vilniaus miesto universitetinės ligoninės valstybinio socialinio draudimo įmokas už 2011 m. gruodžio mėnesį, sumokėjo VŠĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė.

„Sodros“ atstovė patvirtino, kad Vilniaus miesto universitetinė ligoninė Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetui neskolinga, o klaidą informacinėje sistemoje pažadėjo ištaisyti.


Šiame straipsnyje: Sodrauniversitetinė ligoninė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių