Quantcast

Dėl kinų restorane kilusio gaisro antradienį „Akropolis“ nedirbs (papildyta 13.35 val.)

Antradienį 10.25 val. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad sostinės Ozo gatvės 25-uoju numeriu pažymėtame Akropolyje, kinų restorane kilo gaisras.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Pasak Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovės Editos Zdanevičienės, ugniagesiams buvo pranešta, kad dega metalinis gaubtas. Įtariama, kad užsidegė ventiliacijos sistema, kurioje susikaupę daug riebalų.

Į gaisro vietą buvo išsiųstos 8 ugniagesių cisternos ir autokeltuvas. Ugniagesiai, kartu su "Akropolio" apsaugos tarnybos darbuotojais iš uždūmintų patalpų evakuavo apie 3000 žmonių.

Kilus gaisrui, prekybos centre iškart suveikė priešgaisrinė sistema, ant darbuotojų ir lankytojų galvų pasipylė vanduo. Panikos ištikti žmonės puolė link išėjimų, kai kurie beskubėdami pametė net savo daiktus.

Vienai, devyniolikametei "Akropolio" darbuotojai prireikė medikų pagalbos. Dūmais apsinuodijusi mergina išvežta į ligoninę.

"Akropolyje" vis dar dirba ugniagesiai. Pranešta, kad iki 15 val. į patalpas nebus įleidžiami net prekybos centro darbuotojai. Pirkėjams šis prekybos centras bus uždarytas visą dieną.

Skaičiuojama, kad šis gaisras galėjo padaryti žalos už maždaug pusę milijono litų.

Pasak draudimo bendrovės "Ergo Lietuva" Verslo klinetų departamento direktorės Birutės Pluščauskienės, žalos dydis dar tikslinamas, tačiau preliminariais skaičiavimais gaisro nuostoliai viršija 0,5 mln. litų.

Suveikus gaisro apsaugos ir gesinimo sistemoms, ugnis buvo užgesinta maždaug per pusvalandį, todėl didelių nuostolių pavyko išvengti. Išmoka bus mokama už apdegusią įrangą, sugadintą pastato stogą, pastato valymą. Be to, dalis parduotuvių ir jose buvusių prekių nukentėjo nuo dūmų ir vandens.

"Ergo" draudimo grupė Vilniaus "Akropolį" yra apdraudusi  475 mln. litų draudimo suma trimis svarbiausiomis draudimo rūšimis: turto draudimu, civilinės atsakomybės draudimu ir draudimu nuo veiklos pertraukimo.

 


Šiame straipsnyje: pc akropolis

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių