Quantcast

Dėl filmavimo Gedimino pr. ir A. Jakšto gatvėje rytoj bus trumpam keičiamas eismas

  • Teksto dydis:

Filmuojant švedų filmą „Džentelmenai ir gangsteriai“, rytoj, antradienį, spalio 15 d. nuo 16 iki 20 val. šalia pastato  Gedimino pr. 27, o nuo 20 iki 24 val. A. Jakšto gatvėje bus periodiškai (iki 3 min.) stabdomas transporto eismas.

Taip pat A. Jakšto gatvėje rytoj nuo 8 iki 24 val. bus draudžiamas ir automobilių statymas.

Vilniuje jau daugiau nei mėnesį filmuojamas  žymaus švedų Klaso  Ostergreno knygos motyvais paremtas filmas  „Džentelmenai ir gangsteriai“, kuriame vaidina daugiau nei 600 žmonių.
Filmo istorija prasideda 1967 m. ir tęsiasi iki šių dienų. Du draugai Henris ir Klasas kartu su bičiuliais Leo ir Maud patiria įvairių nuotykių bei išgyvenimų: boksuojasi, ieško paslėptų lobių, gilinasi į senas pamirštas istorijas ir bando pasipriešinti režimui, kurį diktuoja slapti agentai, turtuoliai ir politikai. Istoriją vainikuoja meilė ir tikėjimas, kad viltis yra stipresnė už tamsius praeities šešėlius. Žiūrovai filmą galės išvysti kitų metų pabaigoje.

Primename, kad 2011 metais įkurto Vilniaus kino biuro misija populiarinti Vilniaus miestą kaip draugišką filmo kūrėjams ir skatinti kino kūrimo sektoriaus plėtrą mieste. Vilniuje jau buvo filmuoti tokie užsienio filmai kaip „Ana Karenina“, „Sibirietiškas auklėjimas“ ir kiti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių