Dėl baudų – painiava: Klaipėdos centre teks peržiūrėti ženklinimą

Klaipėdos senamiestyje gyvenantis klaipėdietis per savaitę du kartus sulaukė baudos už tai, jog miestą stebinčios kameros netiksliai fiksuoja situaciją miesto centre.

Pripažino klaidą

Haroldas Miežetis už tai, jog paliko savo automobilį stovėti Sukilėlių gatvėje ties 12-uoju namu, baudomis buvo nubaustas spalio 6 d. ir spalio 11-ąją.

"Aš čia gyvenu 40 metų. Žinau kiekvieną centimetrą, kur galiu pastatyti automobilį. Sausio mėnesį sulaukęs pranešimo, jog esą pažeidžiau Kelių eismo taisykles, kreipiausi į "Klaipėdos keleivinį transportą". Šios įstaigos darbuotojai buvo palikę pranešimą apie pažeidimą. Nufotografavau automobilio vietą, kelio ženklus, ir įstaigos darbuotojai pripažino, jog pažeidimo nebuvo", – gyvenimo senamiestyje vargus pasakojo miestietis.

Ką fiksuoja kamera?

Vyras tikino, kad puikiai žino, jog Teatro aikštės prieigose, Sukilėlių gatvėje, yra kelių metrų ruožas, kuris iš abiejų pusių yra paženklintas automobilių stovėjimą draudžiančiais ženklais.

"Bėda ta, jog baudos išrašomos besiremiant vaizdo kameros, kuri sumontuota ant teatro pastato, užfiksuotais vaizdais. Kamera žvelgia į Sukilėlių gatvę iš labai toli. Ženklai matyti, automobiliai matyti, bet tik iš priekio. Realiai niekas nevaikšto ir neįsitikina, ar tikslų vaizdą fiksuoja kamera", – situacijos esmę nupasakojo vyras.

Kodėl turiu leisti savo pinigus, gaišti laiką ir įrodinėti, jog nenusižengiau, jei policija vietoje nepatikrina situacijos?

Spalio mėnesį sulaukęs jau net dviejų nuobaudų, klaipėdietis įsiuto. Paėmęs vaizdo kamerą į rankas klaipėdietis apėjo minėtos gatvės ruožą ir filmuotą medžiagą paviešino socialiniame tinkle.

"Susirašinėjimas su policijos pareigūne nieko doro nedavė. Nors ir rašiau, kad nepažeidžiau Kelių eismo taisyklių. Paskambinęs nurodytu telefonu į policiją, išgirdau atsakymą, jog esą, jei man nepatinka skirta nuobauda, turiu kreiptis į teismą. Bet kodėl turiu leisti savo pinigus, gaišti laiką ir įrodinėti, jog nenusižengiau, jei policija vietoje nepatikrina situacijos?" – piktinosi klaipėdietis.

Teks peržiūrėti ženklinimą

Į viešai pasklidusią informaciją sureagavo Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika.

"Mačiau vaizdelį internete. Nuvažiavau pats kartu su kitu pareigūnu. Viską apėjome ir apžiūrėjome. Panašu, jog teks peržiūrėti ženklinimą", – penktadienį sakė M.Džermeika.

Tarnybos viršininkas patikino, kad iš tiesų vaizdo kameros fiksuojama situacija nėra iki galo aiški.

"Teks atlikti ženklinimo korekciją. Žmogus iš tiesų gali būti nubaustas be pagrindo. Žinoma, taip neturi būti. Tegul rašo skundą dėl sprendimo skirti nuobaudą. Kelio ženklinimas neturi klaidinti", – patarė M.Džermeika.NAUJAUSI KOMENTARAI

KET

KET portretas
Tai kad ten faktiškai yra "T" formos sankryža su Tomo g. Žiūrim KET - 150.8. Sustoti ir stovėti draudžiama sankryžoje ir arčiau kaip 5 m atstumu nuo jos, išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo vietą nurodantys kelio ženklai;. Tikrai visiška painiava gaunasi... o gal ne visi pareigūnai KET žino vieni teisingai nubaudžia, o kit atsiprašinėja.

Artū

Artū portretas
Dirba genijai kurie neskiria ženklo nuo puodo,tad ir rezultatai tokie

kelių viršininkui Džermeikai

kelių viršininkui Džermeikai portretas
kamerų yra pilna mieste, bet kažkaip žmonės pažeidinėja ir yra jau priimta norma, jei jau nesugebat pakankamai policijos ekipažų išsiųsti miestan tai stebėkite kameras, nes pažeisti kelių eismo taisykles ir trukdyti eismui jau pasidarė NORMA, padarykite išvadas gerbiamasis.. beto nesupratau iš jūsų komentaro pažeidė ar nepažeidė žmogus taisykles, ženklai tai yra...
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių