Quantcast

„Darom 2013“: Vilniuje išvežta 8520 tonų šiukšlių

Šeštadienį vilniečiai dalyvavo tradicinėje akcijoje DAROM’13, kur 80 tvarkymo taškų, pažymėtų specialiai akcijai pagamintais stulpeliais su užrašu „Vilniaus miesto savivaldybė MES DAROM“, rinko šiukšles ir tvarkė aplinką.

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad pasibaigus akcijai jau išvežta 8520 tonų šiukšlių.

Savivaldybė iš nurodytų 80 taškų šiukšles po akcijos planuoja išgabenti per 5 dienas. Šiukšlių vežimą organizuos bendrovės „Stebulė“, „Naujamiesčio būstas“, „Zunda“, „Grinda“ ir „Tucompa“.

Iš viso gyventojams buvo išdalinta net 25 tūkst. specialių raudonų maišų, pažymėtų akcijos ženklais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ar tikrai

Ar tikrai portretas
Ar tikrai 8500 tonų ???? :D Jei net maiše būtų 30 kg . kaip bulviniame nors tiek aišku nėra ta 8 500 000 kg / 30 = 283 000 maišų :D

.

. portretas
Už šias šiukšles, tiksliau už jų surinkimą, mes, pirkėjai jau sumokėjome, mokėdami pakuotės mokestį, kuris yra įkalkuliuotas į kainą. Pakuotės mokestis pervestas į šalies biudžetą. Už šiuos mokesčius valstybė turi samdyti organizacijas, kurios surinktų tas pakuotes ir pan. Kadangi surenkama rūkstančiai tonų, tai klausimas-kur dingo pakuotės mokesčiai? Kodėl mes turime dirbti už bukagalvius, ko gero, valstybės tarnutojus, atsakingus už šį vaiklos barą? DAROM, kas gali paneigti, yra akių dūmimas, norint paslėpti galus.

TAD.BLINDA

TAD.BLINDA portretas
SVEIKINU SU SĖKMINGA TALKA. Mačiau didelę krūvą pilnų mėlynų maišų netoli autob.stotelės OŽKINIAI.
VISI KOMENTARAI 4

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių