Quantcast

Darbininkai senamiestyje uždažinėjo sienų tepliones

Penktadienio rytą sostinės senamiesčio Pilies gatvėje būrys dažais ginkluotų specialistų uždažinėjo vandalų aprašinėtus pastatų fasadus.

Pastatai ne valomi, o uždažomi anksčiau buvusia spalva.Tiesa, ši valymo akcija – tik parodomoji. Ja tikimasi sienų tepliotojams parodyti, kad jų menkaverčiai piešiniai ir užrašai ilgai ant sienų neužsibus.

Ne vienerius metus rengiamoje ištepliotų pastatų valymo talkoje šiais metais dalyvauja ir profesionalūs grafičių valytojai, ir moksleiviai.

Parodomasis įmonės „Clean Experts“ valymas vyko ant sienos Šv.Jono gatvėje. Čia kai kurių statinių sienos išmargintos taip, kad buvusių dažų nė nematyti.

Savivaldybės įmonės „Senamiesčio ūkis“ Pastatų administravimo ir priežiūros skyriaus viršininkas Leonardas Sivinskis stebėdamas plušančius darbininkus sakė, kad neretai uždažytos sienos netrukus ir vėl būna vandalų išmarginamos.

„Tikimės, kad naujų teplionių neatsiras, bet realybė tokia, jog dažnai vėl užpaišo. Bet išeities nėra, turime uždažyti, kad senamiestis atrodytų gražiai“, - kalbėjo valdininkas.

Vytauto Didžiojo, Užupio, Adomo Mickevičiaus gimnazijų, Senamiesčio ir Karaliaus Mindaugo vidurinių mokyklų moksleiviai taip pat prisijungs prie talkos ir valys tvoras S.Skapo, Bokšto, Maironio gatvėse.

Iš viso planuojama nuvalyti apie 200 kvadratinių metrų sienų ploto. Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinės mokyklos, Vilniaus licėjaus, Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos moksleiviai prie talkos prisidės valydami savo ugdymo įstaigų pastatus.

Mokykloms dažus ir darbo įrankius parūpino bendrovių „Grinda“ ir „Clean Experts“ darbuotojai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Valensa

Valensa portretas
uzdazys viena siena, o paprasys pinigu is valstybes biudzeto kaip uz 10, o ir uzdazymas tai tik nauja vieta naujiems tagams bus.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių