Dar vienas kandidatas į Vilniaus merus – W. Tomaszewskis

Europarlamentaras, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) lyderis Waldemaras Tomaszewskis dalyvaus Vilniaus mero rinkimuose.

„Vakar mes taryboje patvirtinome aštuonias kandidatūras į mero postus, tai tame tarpe buvau ir aš, Vilniaus miesto savivaldybėje, patvirtintas kandidatu į merus“, – BNS penktadienį sakė W. Tomaszewskis.

Anot jo, LLRA-KŠS sąrašą Vilniuje ves dabartinė sostinės vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Jis atsargiai vertina savo galimybes rinkimuose, taip pat sako gerbsiantis visus kandidatus, bet tvirtina, kad rinkimuose „favoritas yra Artūras Zuokas“.

„Stengsimės pateikti labai gerą programą, pirmiausia, norime sutvarkyti priemiesčius, nes centras sutvarkytas (...), o priemiesčiai reikalauja daug dėmesio“, – sakė politikas.

Stengsimės pateikti labai gerą programą, pirmiausia, norime sutvarkyti priemiesčius, nes centras sutvarkytas.

„Koncentruosiuosi į savo rinkimų programą, nenoriu aptarinėti kitų konkurentų, kiekvienas yra garbingas. Bet jei paklaustumėte, kas yra favoritas, tai favoritas manau, yra Artūras Zuokas, kuris turi didelę patirtį. Tai yra svarbu, kadangi lozungų gali būti daug, bet reikia daryti darbus, ką darome ir mes“, – pridūrė  W. Tomaszewskis.

Politikas taip pat patikino, jog neabejodamas atsisakytų europarlamentaro mandato, jei būtų išrinktas sostinės meru.

Konservatoriai į sostinės merus kelia dabartinį vicemerą Valdą Benkunską, Laisvės sąjunga – parlamentarą Tomą Vytautą Raskevičių, socialdemokratai – parlamentarę Rasą Budbergytę, Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – parlamentarą Luką Savicką, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – europarlamentarą Stasį Jakeliūną.

Partija „Laisvė ir teisingumas“ į merus siūlo buvusį sostinės merą Artūrą Zuoką, Lietuvos regionų partija – buvusį kariuomenės vadą Valdą Tutkų, Lietuvos žaliųjų partija – Žaliosios politikos instituto prezidentą Remigijų Lapinską, kaip nepriklausomi kandidatai mero posto sieks parlamentarai Mykolas Majauskas ir Aidas Gedvilas.

Savivaldos rinkimai vyks kitų metų kovą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tomaševskio elektoratas

Tomaševskio elektoratas portretas
visame gražume reiškiasi .Eikit nx,koloradiniai.

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių karo kurstymas propaganda. Agitavimas socialinių reikalų skyriaus sveikatos poskyrio specialistus boikotuoti, agituoti antivalstybine veikla grupėje priešintis teisingumo valdžiai aktyviai dalyvavo grupinėje veikloje. Panevėžio vpk. R. Bobinas, Silva Gruzdienė, R. M. Račkauskas. Drąsa lydima aukos dvasios, gėrio idėjų kryptimi yra heroizmas. Gyvenimo tikrovė nors ir jaučia heroizmo didingumą, bet jį nuslepia kaip perlus vandens gelmių kiauteliuose.

pikis

pikis portretas
Valio dar vienas Putino draugas kelia galvą būsiu aš ištikimas Putino įpėdinis Lietuvoje
VISI KOMENTARAI 40
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių