Dar vienas kandidatas į Vilniaus merus – A. Gedvilas

Iš opozicinės Darbo partijos pasitraukęs parlamentaras Aidas Gedvilas penktadienį pranešė sieksiantis Vilniaus mero posto artėjančiuose rinkimuose.

Jis teigia rinkimuose dalyvausiantis kaip nepriklausomas kandidatas.

„Esu kilęs iš Šiaulių, tačiau Vilniuje gyvenu jau beveik 20 metų. Mano patirtis versle leidžia teigti, kad tiek ūkiniai, tiek vadybiniai, administraciniai ir kiti praktiniai gebėjimai, reikalingi einant miesto vadovo pareigas yra išbandyti praktikoje“, – pranešime teigia A. Gedvilas.

Jis tvirtino įgijęs patirties savivaldoje būdamas tiek Šiaulių, tiek Vilniaus savivaldybės tarybos nariu.

Neturiu jokios politinės jėgos užnugario, tačiau turiu svarbiausią – sostinės gyventojų paramą, todėl ketinu atstovauti ne partijų ar lobistų, o tik sostinės gyventojus interesams.

Politikas sako stebintis sostinėje prastai sprendžiamas „paprastas ūkiškas problemas“, atotrūkį tarp centrinių ir pakraščiuose esančių rajonų, stringančias sporto objektų statybas, taip pat sudaromas kliūtis gyventojams dėl siaurinamų gatvių, eismo sprendimų, aplinkos tvarkymo. Jis atkreipia dėmesį ir į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) susidomėjimą Kalėdinių renginių organizavimų Vilniuje.

„Neturiu jokios politinės jėgos užnugario, tačiau turiu svarbiausią – sostinės gyventojų paramą, todėl ketinu atstovauti ne partijų ar lobistų, o tik sostinės gyventojus interesams“, – sako A. Gedvilas.

A. Gedvilas Seime dirba antrą kadenciją, prieš tai jis į parlamentą buvo rinktas 2004-aisiais. 2019-2020 jis dirbo Vilniaus miesto taryboje, anksčiau dvi kadencijas buvo Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys, prieš beveik du dešimtmečius buvo susisiekimo viceministru.

A. Gedvilas ketvirtadienį pranešė, jog traukiasi iš Darbo partijos, kurioje po Andriui Mazuroniui pralaimėtų partijos pirmininko rinkimų ėjo pavaduotojo pareigas.

Kaip tuomet skelbė naujienų portalas „lrytas“, politikas nusprendė trauktis, išgirdęs, ką apie jį su kitais politikais kalba A. Mazuronis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sprendimas

Sprendimas portretas
Pamatę kaip galima nebaudžiamai lobti ir vogti į merus veršis minios..

fas fas

fas fas portretas
matomai nusimato dar kokia krize ir pinigu siurbimas is ES, kad ten verziasi visi

Anonimas

Anonimas portretas
Bjaurus tipas!
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių