Quantcast

Čiurlionio meno mokyklos mokytojams siūlo eiti nemokamų atostogų

Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokytojams dėl pinigų trūkumo siūloma eiti savaitę nemokamų atostogų arba bus mažinama meno pamokų. Mokytojams duota savaitė apsispręsti.

Pasak Lietuvos ryto televizijos, apie tai sužinojusi Švietimo ir mokslo ministerija mokyklos vadovui pirmiausia pasiūlė susimažinti administracines išlaidas, pavyzdžiui pavaduotojų skaičių, kurių mokyklos vadovas turi net septynis.

„Niekas nesako, kad nereikia tos valdymo grandies, tarpinės grandies, bet krizės metu mes turime mažinti administravimo, valdymo išlaidas, o ne ugdymo planą, ar prašyti, kad mokytojai išeitų nemokamų atostogų“, -  sakė švietimo ir mokslo viceministras Vaidas Bacys.

Mokyklos direktorius teigia, kad Romualdas Kondrotas, kad jam, kaip mokyklos vadovui, reikia ieškoti išeičių, nes įstaigos biudžete trūksta 200 tūkst. litų. Jei mokytojai neis atostogų, reikės mažinti pamokų skaičių.

Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla rengia apie 800 menui gabių jaunuolių.NAUJAUSI KOMENTARAI

vytautas

vytautas portretas
Tukstanciai menininku....siaubas

lina

lina portretas
Kiek ten sakot skyrė milijonų napoleonui,Buškevičiaus baseinamas ? Dar kartą kartuju: dėkit kryžių kaune ant meno, neapgaudinėkit vaikų. Kaune meno nėra ir nebus. Čia aviacijos bazei aleksoto ribose 2 km perkelti skiria iš biudžeto 5 miljonus litų, ir vardina kauno vadovas, kad tai "nieko nekainuoja". Bėkit kuo toliau nuo kauno gabūs vaiaki. Kaip šitas dar išdrysta daryti šventes-ale gabių vaikų pagerbimas rotušėje. Žinokit žmonės vieną-čia tik kaune šitaip, net miesteliuose menas ir mano žmonės vertinami.

egis

egis portretas
Na negi nežinoma,kad šimtų mokyklų ir muzikos mokyklų mokytojai jau ne pirmą kartą eina neapmokamų atostogų,o čia kažkas naujo... Teks priprasti...Žinoma tai visiškai neneormalu.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių