„C Sounds Dj‘s“ pradeda naujų renginių maratoną

Impulsyvūs, vietoje nenustygstantys ir kūrybingi „C Sounds Dj‘s“ vėl paruošė staigmeną savo gerbėjams. Neseniai atšventę savo trečiąjį gimtadienį diskžokėjai jau kovo 12-ą dieną pradės beprotiškai linksmą renginių ciklą „Famous ISIC with Famous Dj's”, kuris Posh klubo lankytojus džiugins kiekvieno mėnesio ypatingąjį ketvirtadienį, kuris bus pasirienkamas atsitiktinai.

Studentiškas vakarėlis

„C Sounds Dj’s“ tstovai Dj Lee ir DJ M.Kay tvirtina, kad naujasis jų projektas yra labiausiai orientuotas į studentus. Atlikėjai pastebėjo, kad šiuo metu labai trūksta kokybiškų ir gerų studentiškų vakarėlių. Todėl ir buvo nuspręsta kartu su jaunimo klubu ISIC surengti nebrangius, bet beprotiškai pašėlusius ir įsimintinus vakarėlius.

„Renginių ciklo idėja gimė prisiminus prieš keletą metų Ring bare organizuotus studentų renginius, kur visi nebrangiai ir smagiai šėldavo iki aušros. Dabar klubų įėjimo kainos gerokai šoktelėjusios, todėl nutarėme padaryti renginį, finansiškai prieinamą visiems studentams”, - pasakojo Posh klubo rezidentas DJ M.Kay.

Jo teigimu,  įėjimas į klubą iki dvyliktos valandos turėtų kainuoti apie dešimt litų. O po dvyliktos – apie dvidešimt. Tačiau su skrajute po vidurnakčio įėjimo kaina būtų vos penkiolika litų.

Šėls iki ryto

„Sounds Dj’s“ atlikėjai pripažino, jog jų rengiami vakrėliai visada kupini energijos ir siautulio. Dj M.Kay sakė, jog šis naujas projektas yra tarsi padėka nuolatiniams Posh klubo lankytojams ir kartu puiki galimybė studentams susipažinti su nauja erdve, naujusia ir populiariausia funky ir soulfull house muzika.

„Esu įsitikinęs, jog geros muzikos ir nuotaikos klubo klientai tikrai nestokos. Todėl kovo dvyliktąją įvyksiantis renginys išties turėtų būti įspūdingas. O mes, kaip diskžokėjai, tikimės gražių merginų dėmesio“, - juokavo Posh klubo rezidentas.

Į tolimesnius renginius turėtų atvažiuoti  groti ir tokios įžymios žvaigždės kaip: RyRalio, Vidį, Flaxen Beats ir kt.

Keistas pavadinimas

„C Sounds Dj’s“ susikūrė prieš trejus metus. Dj M.Kay prisiminė, kad su savo kolega Dj Lee susipažino grodamas Ring bare „Studentų kovų“ metu. Pašnekovas prisiminė, kad diskžokėjai iš pradžių grodavo atskirai, tačiau vėliau nusprendė siekti kažko daugiau ir susivienijo.

Dj M.Kay pasakojo, kad ir jų kompanijos „C Sounds Dj‘s“ pavadinimas turi savo šiek tiek keistą, bet linksmą istoriją.

„Kai grodavome Ring bare, dažnai skanaudavome Grand Cavalier brendį, todėl visai netyčia mums buvo paskirta „Cavalierių“ pravardė. O mes nieko nelaukę ir sukūrėm pavadinimą, sutrumpinę jį iki „C Sounds Dj‘s“. O tada ir prasidėjo mūsų kilimas karjeros laiptais“, - prisiminimais dalinosi diskžokėjas.

„Esame groję su tokiomis muzikos garsenybėmis kaip Soul Avengerz, Matt Caseli (Pacha, Ibiza), Wez Clarke (Hed Kandi), Mike Tsoff (FTV Club, Tel-Aviv), Kid massive, Bogdan Taran, Dj Rise, Dj Electricano, Flaxen Beats, Filtered Tools, Dj Groovy, Passion parties Dj’s (Mynul&Soprano). Todėl patirties ir kūrybinių idėjų turime tikrai nemažai. Neketiname sustoti, norime plėsti savo renginių kiekybę ir kokybę“, - tikino Posh klubo rezidentas.

Renginys  -  „Famous ISIC with Famous Dj's”
Kur? – Posh club, Lukiškių g.5
Kada? – Kovo 12 dieną
Kas gros? – Dj Lee ir Dj M.Kay
Įėjimo kaina – nuo 10 iki 15 lt


Šiame straipsnyje: C Sounds Dj’s

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių