Quantcast

Buvusiam administacijos direktoriui V.Milėnui teks aiškintis VTEK

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) antradienį svarstys, ar viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo buvęs Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius, sostinės tarybos narys, socialdemokratas Vytautas Milėnas.

Anot VTEK, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) nurodė, kad V.Milėnas, nustojęs eiti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, nepraėjus vienerių metų laikotarpiui, įsidarbino direktoriaus patarėju savivaldybės kontroliuojamojoje įmonėje - bendrovėje „Grinda“.

Kaip skelbta žiniasklaidoje, miesto gatves prižiūrinčios bendrovės „Grinda“ direktoriaus patarėjo alga - apie 8 tūkst. litų iki mokesčių.

Šias pareigas V.Milėnas eina maždaug metus. Jis „Grindoje“ įsidarbino praėjus porai mėnesių po to, kai neteko savivaldybės administracijos direktoriaus posto. Savivaldybės administracijai jis vadovavo dvejus metus. Iš šio posto atsistatydino, kai pernai vasarį vykusiuose savivaldybių tarybų rinkimuose buvo išrinktas į Vilniaus tarybą.


Šiame straipsnyje: vytautas milėnasVTEKgrinda

NAUJAUSI KOMENTARAI

gele

gele portretas
Sprendziant is straipsnio informacijos, pazeidimas akivaizdus. Tik idomu, kuom baigsis? Ar kaip visada, niekas taip ir nepasikeis?

o

o portretas
kiemsargiui-minimumas,kurio pakelti vyriausybė nenori.KAIP GRAŽU MIŠKE!

Vandenys

Vandenys portretas
Adomavicius pastoguos, o sitas klapciux ir toliau nes grindos tiekeju otkatus.. Vsio zakono ir kas tie vargani 8000 ant popieriaus, del tokiu ne i darba neverta eiti.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių