Quantcast

Butų kainos Vilniuje jau visą pusmetį kopia aukštyn

  • Teksto dydis:

"Ober-Haus" Lietuvos butų kainų indekso (OHBI), fiksuojančio butų kainų pokyčius penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje), šių metų liepos mėnesio reikšmė nepakito. Bendra Lietuvos didmiesčių indekso reikšmė nesikeičia jau trečią mėnesį iš eilės, tuo tarpu sostinėje ir toliau stebimi teigiami pokyčiai.

Vilniuje liepos mėnesį užfiksuotas 0,1 proc. butų kainų augimas, o vidutinė kvadratinio metro kaina ūgtelėjo iki 4139 Lt (+3 Lt/m2). Tai yra jau šeštas mėnuo iš eilės, kai sostinėje stebimas kainų kilimas. Per metus butų kainos sostinėje ūgtelėjo 0,4 proc., nuo pastarojo žemiausio kainų lygio (2010 m. gegužės mėn.) jos yra išaugusios 3,8 proc. (+153 Lt/m2).
Klaipėdoje liepos mėnesį buvo užfiksuotas 0,1 proc. kainų sumažėjimas, o vidutinė kvadratinio metro kaina smuko iki 3.320 Lt (-1 Lt/m2). Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje šių metų liepą kainos nekito ir išliko tokios pačios kaip ir birželį - atitinkamai 3.223 Lt/m2, 1.878 Lt/m2 ir 1.778 Lt/m2.NAUJAUSI KOMENTARAI

taip

taip portretas
gerai pranašaujama antrai 2014 metų krizei antį pakiš vėl nekilnojamojo turto burbulas... Pajamos nekyla, kainos kyla
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių