Būstų pirkėjai Vilniuje viliojami netradiciniais sprendimais

Naujame gyvenamajame name „North Star“ Vilniuje įrengti trys - dviejų, trijų ir keturių kambarių demonstraciniai butai su pilna apdaila, kurie nuo šiol atviri visiems žmonėms. Šiaurės miestelyje esančių būstų interjerai įrengti skirtingai - nuo minimalizmo iki modernios klasikos.

Čia suderinti ne tik baldai, kilimai, užuolaidos, šviestuvai, paveikslai, bet ir tokios smulkmenos kaip staltiesės, dekoratyvinės žvakės, gėlės ar net stilingi kavos puodeliai. Taip siekiama palengvinti būsimų klientų apsisprendimą renkantis naują būstą.

„Žmonėms dažnai sunku įsivaizduoti, kaip atrodys būstas, jį visiškai įrengus. Gerai skaityti brėžinius ir jausti, kur tiktų statyti baldus ar kitas interjero detales retai kas sugeba. Tuo tarpu apžiūrėję visiškai įrengtus butus jau galės lengvai susidaryti savo nuomonę apie buto erdvę, jos išplanavimą, net suprasti, koks interjero stilius jiems mielesnis“, - teigia projekto vystytojos bendrovės „MG Valda“ Turto valdymo direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė“.

Pasak jos, rengiant butus buvo pasirinktas ne lengvasis kelias - surasti vienus rangovus ir jiems patikėti užduotį, o daug laiko ir kantrybės reikalavęs bendradarbiavimas su daugeliu interjero žinovų. „Šiuo sunkiu nekilnojamojo turto sektoriui metu surėmėme pečius bendram darbui su dideliu ratu baldų, interjero dizaino, net dailės specialistų: nestandartinių ir vienetinių baldų gamintojais „Sostinės baldais“, minkštųjų baldų gamintojais „Gintaro baldais“, čiužinių salonu „Padvaiskas ir Ko“, kėdžių centru „Vildika“, prekybos ir interjero tinklu „Dubingiai“, dekoravimo studija „Domantė“ bei
dailininkėmis Viktorija Visockyte ir Aurelija Valutyte“ - pasakoja S. Survilaitė-Mekionienė.

„Patys koordinavome darbus ir atsižvelgėme į visų specialistų patarimus. Rezultatas pranoko lūkesčius - kiekvienas butas įrengtas iki smulkiausių detalių, nors eik ir gyvenk,“ - džiaugėsi „MG Valdos“ atstovė ir atskleidė, kad pati pirmoji būstų lankytoja taip susižavėjo vienu iš butų, jog iš karto jį įsigijo.

Architektė Ingrida Zmejauskienė pasakoja, kad kurdama minėtų būstų interjerą pirmiausiai mąstė apie tai, kas juose gyvens. „Mažesnį būstą dažniau renkasi jauni žmonės, todėl dviejų kambarių buto interjeras skandinaviško stiliaus. Didesnės kvadratūros butui parinkau nuosaikesnį - modernios klasikos stilių“, - pasakojo architektė. - „Keturių kambarių butą kūriau moderno stiliumi, bet spalvas parinkau šiltesnes ir šviesesnes, įvedžiau rusvų atspalvių“.

S.Survilaitės-Mekionienės įsitikinimu, sunkmečiu siekiant gerų rezultatų tenka ypač stengtis ir siūlyti nestandartinius sprendimus, kurie žmones sudomina.

Būsto kainoms grįžtant į 2005-uosius, būsto pardavėjai griebiasi netradicinių priemonių norėdami parduoti būstą. Kartais būsto statytojai sutartį siūlo sudaryti ne su banku, o su projekto plėtotoju.


Šiame straipsnyje: būstasbutaipardavimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių