Pereiti į pagrindinį turinį

Borisas Grebenščikovas koncertuos Vilniaus bažnyčioje

2009-06-01 21:03
Borisas Grebenščikovas koncertuos Vilniaus bažnyčioje
Borisas Grebenščikovas koncertuos Vilniaus bažnyčioje / Diena Media arch. nuotr.
Turinys

„Stebuklų gyvenime dar būna“ – šią puikią tiesą patvirtina kultūrinis įvykis, kuriam analogų sunku rasti: birželio 15 dieną, 19 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks unikalus rusų rokenrolo guru, tikrojo autoriaus ir artisto - Boriso Grebenščikovo - koncertas.

Solo, pritariant gitarai, subtilioj bažnyčios aplinkoj skambės visų kartų mylimiausios Boriso Grebenščikovo dainos. Dideliam gerbėjų džiaugsmui, Borisas Grebenščikovas atsakys į klausytojų atsiųstus raštelius su klausimais.

Grupės „Akvariumas“ draugai, kompanija „Drug“, organizavusi koncertus „Rusų roko legendos“, „Akvariumas“, Bi-2“, Viačeslavas Butusovas, „Jupiteris“, „Agata Kristi“, „Billy‘s Bend“, Timūras Šaovas ir kt., šį kartą svečiuotis pakvietė ne tik Borisą Grebenščikovą, bet ir visą jo šeimą: žmoną Iriną ir tris atlikėjo vaikus, sūnus Marką ir Glebą bei dukrą Vasilisą. Jie pirmą kartą dvi dienas viešės Vilniuje.

Kaip teigia B.Grebenščikovo vizito organizatoriai, tokie pasirodymai ne šiaip retenybė, bet stebuklinga retenybė, nes grupės „Akvariumas“ įkūrėjo intymūs koncertai rengiami ne dažniau nei kartą per pusantrų metų. Tokį Boriso Grebenščikovo geros valios poelgį galima suprasti tik kaip absoliutų pasitikėjimą kompanija „Drug“ ir Vilniaus publika, kuri su meile ir džiaugsmu priima grupės „Akvariumas“ ir Boriso Grebenščikovo kūrybą.

Ypatingą  artumo su genialiu savo kūrinių atlikėju jausmą sustiprina unikali Šv. Kotrynos bažnyčios aplinka: tik 396 sėdimos vietos ir 100 stovimų. Puiki galimybė pajusti visus atlikimo niuansus iš akių į akis, iš širdies į širdį.

Bilietai į B.Grebenščikovo koncertą ŠV. Kotrynos bažnyčioje, birželio 15 d., 19 val., parduodami visose bilietai.lt kasose, su kortele Laisvalaikis – 15 proc. nuolaida.