Bloga žinia tėveliams: į Vilniaus darželius nepatenka 1,5 tūkst. vaikų

  • Teksto dydis:

Į Vilniaus darželius nepatenka 1,5 tūkst. vaikų, kurių tėvai yra pateikę prašymus, ketvirtadienį pranešė sostinės savivaldybė.

"Vilniaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus prioritetinė veiklos kryptis šiuo metu yra patenkinti 1,5 tūkst. tėvų prašymus, kurių vaikai vis dar neturi vietos darželiuose. Tarp jų daugiau nei pusė vaikų - ne vilniečiai", - nurodoma pranešime.

Vilniaus taryba šią savaitę pritarė siūlymui skirti 2,2 mln. litų papildomų priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių steigimui.

Už šias savivaldybės biudžeto lėšas žadama įsigyti darželinukų ir priešmokyklinukų ugdymui reikalingų priemonių, baldų, lovyčių, čiužinių. Dalis lėšų bus skirta esamų patalpų kapitaliniam remontui ir naujų patalpų įrengimui.

Nuo birželio 1 dienos, kaip skelbia savivaldybė, yra įsteigta 20 papildomų įvairaus amžiaus darželinukų grupių. Patalpų tvarkymo, įrangos ir metodinių priemonių įsigijimo bei naujų darželinukų ir priešmokyklinukų grupių steigimas vyks iki rugsėjo mėnesio, žada savivaldybė.

Kai kurioms sostinėje esančioms priešmokyklinukų - 6-7 metų vaikų - grupėms bus siūloma įsikelti į patalpas, esančias mokyklose šalia darželių, kai šios bus sutvarkytos ir įrengtos. Šiuo metu vaikų tėvai, anot savivaldybės, jau yra informuojami apie tokią galimybę.

Tuo atveju, jeigu tėvai nesutiks išsikelti iš darželių ir savo atžalų leisti į naujai sutvarkytas patalpas mokyklose, pastarąsias žadama palikti mokyklų reikmėms.NAUJAUSI KOMENTARAI

sonata

sonata portretas
mini vaiku darzelis .nuosavame name.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių