Quantcast

Bilietų į Lady Gagos koncertą jau nupirkta rekordiškai daug

Balandžio 30 d., „Ticketpro” bilietų kasose ir interneto svetainėje www.ticketpro.lt prasidėjo vieša prekyba bilietais į Lady Gaga pasirodymą.

Amžiaus koncertu tituluojamas renginys vyks sostinės Vingio parke rugpjūčio 21 d. Vos per ketverius metus beveik 90 milijonų įrašų pardavusios amerikietės koncerto pigiausi bilietai kainuoja 225 Lt.

Svarbiausių šių metų įvykių organizatoriai  „BDG Music” tiki, kad tai bus didžiausias užsienio atlikėjo koncertas per visą Lietuvos istoriją.

Planuojama, kad į renginį susirinks apie 40 000 gerbėjų iš Lietuvos ir kitų šalių ir tai bus pirmasis lauke vykstantis koncertas, į kurį bus parduoti visi bilietai iki renginio dienos. „BDG Music” atstovų teigimu, puikus bilietų prekybos startas žada labai daug, nes rezultatai net geresni nei tikėtasi ir netikėtai lenkia net pardavimus į Lady Gaga koncertą Estijoje.

Netrukus bus paskelbti pirmieji skaičiai, bet jau aišku, kad Lady Gaga bilietų prekyba pranoko praėjusių metų gruodį vykusią prekybą į roko žvaigždžių „Red Hot Chili Peppers” pasirodymą.

Tuo metu legendinių rokerių gerbėjai vos per kelias dienas nupirko visus koncerto bilietus - beveik  14 tūkstančių. Iki šiol tai buvo neoficialus bilietų prekybos pradžios rekordas.

Toks susidomėjimas Lady Gaga pasirodymu mūsų šalyje neturėtų stebinti, nes 2011-aisiais verslo žurnalas „Forbes“ Lady Gagą pripažino įtakingiausia pasaulio garsenybe.

Pirmą kartą į Lietuvą Lady Gaga atvyks su savo trečiojo koncertinio turo „The Born This Way Ball“ pasirodymu. Pirmieji šio koncertinio turo šou pasigrožėti galėjo gerbėjai Pietų Korėjoje. Pirmajame „The Born This Way Ball“ koncerte nuskambėjo net 24 dainos. Jau šiandien, gegužės 2 d., Lady Gaga pradės keturių koncertų turą Honkonge, tuomet kelsis dviem koncertams į Tokijų. Vėliau amerikietės Azijos turas bus pratęstas Taivane, Indonezijoje, Singapūre, Filipinuose bei Tailande.


Šiame straipsnyje: Lady Gagarenginiai Vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

ar yra

ar yra portretas
lietuvoje krize?

magdalena

magdalena portretas
tik vagys gali pirkti tokius bilietus. Is atlyginimo tikrai neisi

LEX

LEX portretas
PASKELBI RUNKELIAMS,KAD BILIETU LIKO NEDAUG IR LAUKI RUNKELIOKU PERKANCIU BILIETUS I KONCERTA UZ 990LT. RUNKELIOKAI MATYT NET NEITARIA,KAD UZ TOKIUS PINIGUS GALIMA NET 7 DIENAS PAILSETI 5 ZVAIGZDUCIU VIESBUTYJE SU AL INKLUSIV.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių