Quantcast

Beveik pusė pažangiausių Lietuvos mokinių - iš Vilniaus

Ketvirtadienį gabiausi Vilniaus abiturientai dalyvavo akcijoje „Egzaminai. Nesinervink.lt“, kur buvo pasveikinti pasiekę geriausių brandos egzamino rezultatų bei apdovanoti SEB banko atstovų. Ketvirtus metus vykdomame renginyje moksleiviai kukliai prabilo apie savo neeilinius pasiekimus ir ateities planus.

Apdovanojimai skirti 23 sostinės mokyklų mokiniams, geriausiais balais išlaikiusiems keturis valstybinius brandos egzaminus. Iš viso prizus atsiims 51 šalies abiturientas iš 11 miestų: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Mažeikių, Šiaulių, Varėnos, Jonavos, Plungės, Radviliškio ir Skuodo. Akcijos „Egzaminai. Nesinervink.lt“ tikslas buvo informuoti abiturientus apie brandos egzaminus ir tvarką bei skatinti mokinių pasitikėjimą savo jėgomis.

Atsiimdami prizus būsimieji studentai kukliai kalbėjo apie savo pomėgius ir laukiančią ateitį, tačiau atsakinėdami į jiems užduodamus klausimus nevengė ir pašmaikštauti. „Akiniuotis akiniuočiui akies nekerta“, - šmaikštavo renginio vedėjas, "SEB investicijų valdymo"  generalinio direktoriaus pavaduotojas Marijus Kalesinskas. Gerai nusiteikę abiturientai replikas palydėdavo juoku ir aplodismentais.

Akcijos metu kiekvienas pažangiausias Vilniaus abiturientas buvo apdovanotas SEB banko investicinių fondų dovanų čekiais, galimybe nemokamai įsigyti laisvalaikio nuolaidų-mokėjimo kortelę „SEB laisvalaikis“, pradėjus tolesnes studijas - tarptautinį studento pažymėjimą ir mokėjimo kortelę SEB ISIC. Taip pat abiturientai gavo ką tik pasirodžiusią šeimos finansų ekspertės Julitos Varanauskienės knygą „Pinigų medis“.

Po oficialiosios dalies mokiniai buvo raginami vieni su kitais susipažinti bei vaišintis jiems paruoštais užkandžiais.

Daugiau skaitykite rytojaus dienraštyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių