Berneen sumušusi V.Iljinych nuteista kalėti 43 paras

Vilniaus 3-iasis apylinkės teismas trečiadienį nepasigailėjo atlikėją Berneen Candice Naidoo – Čereška sumušusios Violetos Iljinych – jai skirtos 43 paros arešto.

Nors prokuroras Vladimiras Sergejevas šią skandalais pagarsėjusią savanorę siūlė nubausti 60 parų arešto, po nuosprendžio paskelbimo jis sakė esąs patenkintas ir tokia V.Iljinych skirta bausme. Pati nuteistoji teismo sprendimo nekomentavo.

Šį nuosprendį per 20 dienų galima apskųsti Vilniaus apygardos teismui. Jei nė viena iš pusių to nedarys, nuosprendis įsiteisės ir V.Iljinych teks atsisveikinti su laisve 20 dienų, mat 23 paras ji jau yra kalėjusi.

Nors vakar nebuvo pasakyta, kad nuosprendis bus skundžiamas, nuteistosios advokatas Nerijus Ulčinas greičiausiai tai padarys. Jis yra įsitikinęs V.ILjinych nekaltumu ir savo ginamojoje kalboje ne kartą pabrėžė, kad Violeta yra politinė kalinė, iš kurios parodymai buvo išgauti jėga ir prievarta. Advokato teigimu, ji, kaip pavyzdinga Lietuvos karė, tik bandė sudrausminti Šv. Onos bažnyčios šventoriuje su alumi besistaipiusią ir nepadorius ženklus rodžiusią užsienetę.

Pasak N.Ulčino, byloje nėra jokių duomenų, kad V.Iljinych būtų sužalojusi Berneen. Tai esą neužfiksuota ekpertizės išvadose, to nepatvirtino ir liudytojai, išskyrus kartu su atlikėja buvusią Solveigą Zubrickienę. Jis tiek nukentėjusiąją, tiek liudytoją išvadino melagėmis ir suabejojo jų dorove.

Valstybinį kaltinimą teisme palaikęs prokuroras V.Sergejevas teisme yra sakęs, kad V.Iljinych padarė nusikaltimą dėl „labai žemų paskatų“ - siekdama parodyti savo rasės pranašumą ir nukentėjusiosios rasės nepilnavertiškumą.

Kaltintojas taip pat pareiškė, kad krašto apsaugos savanorė lankėsi nacionalsocialistų forumuose, jos asmeniniame kompiuteryje buvo aptikta įvairios vaizdo medžiagos su svastikomis, pornografinio pobūdžio filmukas „Dievočki fiurera“ ir pan. „Tai patvirtina, kad šis nusikaltimas nebuvo atsitiktinis“, - baigiamųjų kalbų metu sakė prokuroras.
V. Iljinych ir Berneen konfliktas įvyko pernai balandžio 9-osios vakarą. Dainininkė teigė, kad V.Iljinych jai sudavė 7 smūgius, be to, keikėsi ir įžeidinėjo, o pastaroji aiškino tik norėjusi sugėdinti užsienietę, kuri jai viešoje vietoje parodė nepadorų gestą.

V. Iljinych kaltinama ir dar vienos merginos sumušimu. Ši byla dar neišnagrinėta.


Šiame straipsnyje: BerneenIljinych

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių