Berneen sumušimu kaltinamos V.Iljinych advokatas teisėjams grasino Dievu

Antradienį Vilniaus 3-iajame apylinkės teisme, nagrinėjant Berneen Candice Naidoo – Čereška užpuolimu kaltinamos Violetos Iljinych bylą, jos advokatas Nerijus Ulčinas surengė tikrą šou.

Jis kaltinamąją ne tik stengėsi parodyti kaip mielą ir nekaltą mergaitę, pavyzdingą Lietuvos karę, vykdžiusią savo pareigas siekiant sudrausminti nepagarbiai besielgusią Berneen, bet ir nedviprasmiškai spaudė teismą, priimti išteisinamąjį nuosprendį. „Prokurorai gali išsidibinėti, policininkai gali išsidirbinėti, o jūs, teisėja, atsakysite prieš Dievą“, - pareiškė N.Ulčinas.

Pradėdamas savo ginamąją kalbą, V.Iljinych advokatas prasitarė, jog teismas turėtų vertinti tik tuos faktus, kuriuos jo ginamoji pateikė teismo salėje. Ikiteisminio tyrimo metu duoti parodymai, N.Ulčino teigimu, yra išgauti per prievartą, kaltinamajai darant spaudimą, ją kankinant. „Į jos kamerą buvo įleidžiamos moterys, kurios vėliau buvo teisiamos už žmogžudystes, buvo daroma viskas, kad Violeta jaustųsi išvarginta. Ta makulatūra, kurią į teismą atnešė prokuroras, buvo išgauta kankinant“, - kalbėjo jis.

V.Iljinych teigimu, nei vienas proceso dalyvių įvykio vietoje su žvake nestovėjo, todėl atsižvelgiant į visus byloje esančius duomenis, turi būti vertinama tik tai, kas buvo pasakyta teisme.

„Mano klientė neprivalo įrodyti, kad ji gera mergaitė, kad ji niekada nemelavo, kad ji skaisti, kad ji nežemino Berneen. Tai prokuroras turėjo įrodyti, kad buvo atvirkščiai, bet jis to nepadarė“, - įsijautė gynėjas.

Pasak N.Ulčino, byloje nėra jokių duomenų, kad V.Iljinych būtų sužalojusi Berneen. Tai neužfiksuota nei ekpertizės išvadose, to nepatvirtino ir liudytojai, išskyrus kartu su atlikėja buvusi Solveiga Zubrickienė. „Mano ginamoji yra labai gera Lietuvos kariuomenės karė, taip rašoma ir kariuomenės pateiktoje charakteristikoje. O kas prieš ją liudija? Kokie šviesuliai, kokie meno žmonės duoda prieš mano klientę parodymus?“, - klausė advokatas.

Ir iškart pareiškė, kad tiek nukentėjusioji, tiek jos liudytoja yra apsimelavusios visai Lietuvai. N.Ulčinas teismui priminė, kad televizijos realybės projekte dalyvavusi Berneen nuslėpė, jog yra ištekėjusi, melavo policijai, melavo ją apžiūrėjusiam gydytojui, kad susižalojo nukritusi vonioje. „Mums atvedė liudytoją, apie kurią nieko nežinome, nei išsilavinimo, nei tautybės, nei rasės. Ar mums kas nors atsakė, kiek kartų ji teista Londone, kiek kartų Pietų Afrikoje? O ta S.Zubrickienė, kas tokia? Ji mums kalbėjo apie skinų judėjimą, o aš žiūrėjau į jos nuogą pilvą vasario mėnesį ir išlindusias „trusikų“ gumas ir galvojau, o kokiai subkultūrai tu priklausai“, - posėdį, kai buvo apklausiama S.Zubrickienė prisiminė kaltinamosios gynėjas.

Parodydamas, kokia nukentėjusioji yra bloga, N.Ulčinas atsivertė Georgo Hegelio knygą ir pradėjo cituoti ten parašytus žodžius apie indų tautą. „Klasta ir gudrumas yra pagrindiniai indo bruožai“, - pabrėžė advokatas.

Plačiau apie tai - rytojaus dienraštyje


Šiame straipsnyje: BerneenIljinych

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių