Quantcast

Bėgimo entuziastams - nemokamos treniruotės

Tarptautinis Vilniaus maratonas ir Všį „Sveikas miestas“ pradėjo nemokamą bėgimo treniruočių sezoną.

Jo metu sportuoti ar tiesiog periodiškai kojas pramankštinti mėgstantys vilniečiai ir sostinės svečiai kviečiami sužinoti apie fizinį ir psichologinį bėgimo pasirengimą, savo jėgas išmėginti bėgimo trasoje. Iki vėlyvo rudens vyksiančias treniruotes keturias dienas per savaitę ves profesionalus bėgimo treneris Povilas Rakštikis.

„Šių treniruočių tikslas - supažindinti su bėgiojimo nauda, paskatinti žmones daugiau laiko praleisti sportuojant. Tai unikali ir visiškai nemokama galimybė bėgiojimą, kaip sportą pasirinkusiems žmonės įgyti papildomos patirties, taip pat treniruotes išnaudoti pasiruošimui dalyvauti Tarptautiniame Vilniaus maratone. Laukiami ir visi tie, kuriems bėgiojimas yra malonus laisvalaikio praleidimo būdas - jie prisijungti prie treniruočių gali jiems patogiu metu - darbo dienomis ar šeštadieniais“, - sakė VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis.

Bėgimo treniruočių sezonas prasidėjo balandžio 2 dieną. Staiga iškritęs sniegas ir prastas oras neatbaidė pirmosios treniruotės dalyvių - į ją susirinko per 40 žmonių. Valandos trukmės treniruotėje dalyviai buvo supažindinti su techninio ir psichologinio pasirengimo bėgimui svarba, išklausė patarimus, kaip taisyklingai atlikti pagrindinius fizinius pratimus.

D. Mikulio teigimu, antrus metus organizuojamos treniruotės sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Planuojama, jog jose dalyvaus per keli šimtai žmonių. Treniruotės vyks kiekvieną savaitę Vilniuje, Vingio parke, šalia didžiosios estrados. Dalyviai laukiami pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 18 val., šeštadieniais - nuo 10 valandos.

Nemokamų treniruočių iniciatorius - Tarptautinis Vilniaus maratonas, kuris kasmet suburia šimtus lengvosios atletikos mėgėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Šiais metais jau devintą kartą vyksiantis maratonas rugsėjo 9 dieną pakvies patyrusius bėgikus varžytis tradicinėse maratono bei pusmaratonio rungtyse, o bėgimo entuziastus - kojas pramankštinti 4,2 km ar 10 km trasoje. Maratone jėgas išmėginti galima kartu su draugais, kolegomis ir šeimos nariais dalyvaujant maratono estafetės rungtyje.


Šiame straipsnyje: bėgimastreniruotė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių