Quantcast

Bėgime paaiškėjo ir stilingiausi bei turintys gražiausią šypseną

Vilniaus pusmaratonio metu paaiškėjo ne tik greičiausiai trasas įveikę sportininkai, bet ir mažieji bėgimo čempionai.

Dėl žaismingų nominacijų nugalėtojų vardų Vingio parke kovojo per septynis šimtus mažųjų vilniečių, dalyvavusių specialioje pusės kilometro ilgio UNICEF trasoje „Už kiekvieną vaiką“.  Šios rungties dalyvių amžius siekė nuo 1 iki 12 metų.

„Mūsų rungtyje nugalėtojais tapo visi, kadangi visi stengėsi ne tik už save ir savo šeimą, bet ir už skurstančius pasaulio vaikus. Džiaugiamės, jog kvietimas į švietėjišką misiją buvo išgirstas ir Vingio parko takučiai buvo užpildyti šimtais geros valios vaikų bei jų tėvelių, neabejingų vargstančiųjų daliai“, - pažymėjo UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė.

Iš visų UNICEF rungties „Už kiekvieną vaiką“ dalyvių išsiskyrė pati jauniausia, metukų ir dviejų mėnesių bėgikė. Organizatoriai taip pat apdovanojo greičiausią bėgiką su mama ir tėčiu, stilingiausią maratoninką, atkakliausią mažylį, paskutinį kirtusį finišo liniją, gražiausią šypseną turintį dalyvį, draugiškiausią, turintį daugiausiai norų, garsiausią ir jautriausią bėgiką.  

Finišą pirmasis 1-5 metų vaikų grupėje kirto Benas Pakalnis trasą įveikęs per 2:53 min.; 6-8 metų vaikų grupėje pirmas buvo Julius (02:21 min); 9-12 metų vaikų grupėje pirmas atbėgo Karolis Junevičius (1:59 min.)

Renginyje po UNICEF vėliava bėgo ir žinomų vilniečių Rimo Valeikio, Irenos Starošaitės, Viktoro Diawaros, Eligijaus Masiulio atžalos. Visi „vaikiško“ maratono dalyviai buvo apdovanoti UNICEF padėkos raštais ir atminimo dovanelėmis.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių