Quantcast

„Be2gether“ festivalyje veiks MEZON

Muzikos ir meno festivalio „B2gether“ organizatoriai ir visi dalyviai galės naudotis pažangiausios šiuo metu ryšio technologijos WiMAX internetu.

Prie festivalio draugų būrio prisijungęs Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) birželio 12-14 dienomis vyksiančių renginių metu demonstruos itin spartaus (iki 10 Mb/s) belaidžio interneto MEZON galimybes. Festivalio dalyviai taip pat galės pasinaudoti specialiomis nuolaidomis užsisakant MEZON paslaugas.

Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė atkreipė dėmesį į tai, kad prie Norviliškių pilies dar nėra pastatytų WiMAX ryšio bazių, todėl Telecentras naudos kilnojamąją stotį interneto ryšiui užtikrinti.

Direktorius pabrėžė, kad MEZON interneto galimybės labai plačios ir jau ne vieną kartą 4G ryšys buvo pritaikytas individualiems sprendimams įgyvendinti.

„MEZON interneto paslaugos pradėtos teikti vos prieš tris mėnesius, tačiau WiMAX technologijos belaidis ryšys jau buvo panaudotas Vilniuje vykusiuose NATO Parlamentinės asamblėjos susitikimuose, sėkmingai pritaikytas garso transliacijoms vienu kartu keturiose bažnyčios per Taizė pamaldas, su MEZON buvo užtikrintos tiesioginės vaizdo transliacijos vykstant Prezidento rinkimams", – pasakojo Telecentro atstovas.


Šiame straipsnyje: mezonBe2gether

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių