Quantcast

Bankas SNORAS Vilniuje atidarys dar vieną kioską

Bankas SNORAS šią vasarą klientų aptarnavimo padalinių tinklą papildys dar 2 taupomaisiais skyriais Vilniuje ir Lentvaryje.

Tai bus pirmas banko taupomasis skyrius Lentvaryje. Klientų patogumui birželio mėnesį atidarytas didesnis banko SNORAS padalinys Eišiškėse bei naujas taupomasis skyrius Lazdynų mikrorajone, Vilniuje.

Nuo liepos 1 d. pradės veikti naujas banko SNORAS taupomasis skyrius Vilniuje, Minsko plente, šalia prekybos centro „Maxima“.

„Šalia Minsko plento sparčiai plečiasi individualių namų rajonai, todėl siekdami būti arčiau savo klientų, banko SNORAS padalinį įkursime jiems patogioje vietoje. Be to, šiuo plentu kas dieną į Baltarusiją vyksta nemažas lengvųjų ir krovininių automobilių srautas. Keliaujantys į kaimyninę šalį banko SNORAS taupomajame skyriuje valiutą galės išsikeisti itin palankiu kursu“, - sako AB banko SNORAS Vilniaus filialo direktorius Liudas Masolas.

Antras naujas banko SNORAS taupomasis skyrius liepos mėnesį duris atvers netoli Lentvario geležinkelio stoties ir prekybos centro „Maxima“. Patogioje vietoje įsikursiantis banko padalinys aptarnaus ne tik Lentvario miesto, bet ir Lentvario seniūnijos gyventojus.

„Banko SNORAS Lentvario padalinyje gyventojai galės patogiai ir greitai pasinaudoti visomis bankinėmis paslaugomis. Lentvaryje gausu gamybos įmonių, todėl tikimės, kad naujasis padalinys bus aktualus ir verslininkams, tvarkant verslo reikalus“, - teigia L. Masolas. 

Birželio pradžioje naujas banko SNORAS padalinys įkurtas ir tankiai apgyvendintame Lazdynų mikrorajone, šalia prekybos centro „Iki“. Tai jau trečias banko SNORAS padalinys Lazdynuose, šiame mikrorajone jie paskirstyti tolygiai, kad būtų lengvai pasiekiami visiems Lazdynų gyventojams.


Šiame straipsnyje: Snoras

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių