Bajoruose prasidėjo naujo darželio statybos: įkurtuvės – lapkritį

  • Teksto dydis:

Bajoruose Vilniuje prasideda lopšelio-darželio statybos – tikimasi, kad jau šių metų lapkritį jį lankys apie 240 vaikų. Darželio statybvietėje (Bajorų kelias 10) šiandien įkasta simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms, informavo Vilniaus savivaldybė.

„Vilniuje vieną po kito kuriame darželius arčiau vilniečių namų – per dvejus metus atvėrėme 6 modulinius darželius, 6 įsigijome. Šiandien svarbus etapas Bajoruose – tikimės, jau lapkritį darželis atsidarys“, – kalbėjo sostinės meras Remigijus Šimašius.

Bendras darželio plotas sieks 3,5 tūkst. kv. m. Lopšelis-darželis bus su geoterminiu šildymu. Aplink darželį suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės, tėvų patogumui numatyta ir automobilių stovėjimo aikštelė.

„Džiaugiuosi matydama, kaip Vilniuje plečiasi ikimokyklinio ugdymo įstaigų infrastruktūra, kokiuose moderniuose darželiuose bus ugdomi vaikai. Tikiu, kad šis naujas lopšelis-darželis taps daugelio vaikų gerų pirmųjų prisiminimų ir puikios gyvenimo pradžios Vilniuje vieta. Sveikinu tėvelius ir būsimojo darželio bendruomenę – šiandien išties džiugi diena mums visiems“, – sakė mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Lopšelio-darželio statybas valdančios įmonės UAB „Conresta“ vadovas Lukas Laukaitis džiaugėsi galimybe prisidėti prie vieno moderniausių darželio Vilniuje statybų.

„Šio objekto terminas įtemptas, statybos darbus užbaigti turime dar šiemet, tačiau su mūsų turima patirtimi ir profesionalių darbuotojų komanda užtikrinsime sklandų projekto įgyvendinimą laiku, išlaikant aukščiausius kokybės standartus. Neabejoju, kad šis darželis taps pasididžiavimu šeimoms, išskirtine vieta vaikams augti ir pažinti pasaulį. Didžiuojamės Vilniaus savivaldybės pasitikėjimu ir tuo, kad mūsų komanda geba pateisinti iškeltus lūkesčius. Neabejoju, kad su Vilniaus savivaldybe ir toliau profesionaliai, efektyviai bendradarbiausime statydami dar ne vieną projektą kartu“, – kalbėjo L. Laukaitis.

Vilnius sėkmingai plečia ikimokyklinio ugdymo tinklą: pernai atverti šeši nauji moduliniai darželiai, pastatyti prie tų esamų lopšelių-darželių, kuriuose labiausiai trūko vietų darželinukams. Naujuose apie 800 kv. m ploto dviejų aukštų darželiuose veikia 6 grupės, edukacinės erdvės, skirtos vaikų ugdymui ir žaidimams.

Šiuo metu suplanuotos 4 naujų darželių statybos, taip pat vykdomi projektavimo darbai ir dėl darželio statybos Pašilaičiuose (Žemynos g. 2C). Projektuojami du nauji darželiai Pajautos ir Tolminkiemio gatvėse Pilaitėje. Pastarieji du naujai projektuojami darželiai išsiskirs savo modernia architektūra – tai bus U raidės formos modernūs pastatai, su baseinais, vidiniais kiemeliais, saugaus elgesio kelyje mokymams skirtomis erdvėmis, saulėtoje pusėje numatytos lauko žaidimų zonos. Naujieji darželiai pagal energijos suvartojimą priklausys A++ klasei. Abu šie nauji darželiai ugdys 640 vaikų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
ir vis blokuoji, o ìs tikro reiktu ta tavo skaitala bauduot uz netinkamus komentaru,stai jai kas tik priraso keiksmazodziu tai tau simtas stuku baudos

Anonimas

Anonimas portretas
bus trisdešimt darbuotojų ir vienas vaikas
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių