Quantcast

Baikerių sezono atidarymo žvaigždė - Vilniaus meras V.Navickas

Tarp kelių tūkstančių Vilnių drebinusių baikerių buvo Vilniaus meras Vilius Navickas. Iš gausybės šio savaitgalio renginių miesto vadovas pasirinko būtent baikerių sezono atidarymą.

Nors Vilniaus meras leidimo baikeriams važiuoti Gedimino prospektu nedavė, baikerių noro dalyvauti tradiciniame sezono atidaryme tai nesumažino. Aištelėje prie „Siemens arenos“ baikerių susirinko tiek, kad atvažiavusiems vėliau sunkiai sekėsi rasti laisvą vietą.

Nuo vidurdienio pradėję rinktis baikeriai demonstravo įvairius triukus, vyko koncertai, prekyba motociklais ir jų dalimis. 16 val. didžiulė motociklininkų kolona pajudėjo iš aikštelės. Visiems baikeriams išvažiuoti iš jos prireikė daugiau nei 15 minučių.

Sausakimšoje baikerių minioje, prie Harley-Davidson palapinės, puikiai nusiteikęs stoviniavo ir pats V.Navickas. Priekaištų dėl draudimo važiuoti Gedimino prospektu jam niekas neišsakė – mieste ir taip šiandien gausu renginių.

V.Navickas baikerių sezono atidaryme stengiasi sudalyvauti kiekvienais metais, nesvarbu, koks būtų oras. „Nebūna blogo oro, būna tik bloga apranga“, - tikino odiniu kostiumu pasipuošęs meras. Baikerių sezono atidarymas jam būna tik tam tikras „pasižymėjimas“, proga susitikti su draugais, kur kas didesnį malonumą jis pajunta lakstydamas savo motociklu laisvalaikiu vienas.

Į kitus renginius mieste meras šįvakar užsukti nebandys. „Nespėsiu visur, pravažiuosiu čia, o po to eisime į sporto rūmus, kur vyks baigiamasis renginys“, - sakė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių