Quantcast

A.Zuoko drausta reklama - ant savivaldybei priklausančių troleibusų

Nors sostinės meras Artūras Zuokas prieš kurį laiką viešai pareiškė netoleruosiantis šilumininkų „Vilniaus energija“ reklamos kampanijos, ši ir toliau puikuojasi ant miestui priklausančių troleibusų.

Kad viešais pareiškimais besisklaidantis meras nesusitvarko ir savame kieme, pastebėjo ir viena iš jo „Facebook“ paskyros lankytojų, tačiau miesto vadovas moteriai pasiaiškinti nedrįso.

„Vilniaus energijos“ atstovas spaudai Nerijus Mikalajūnas portalą diena.lt patikino, kad sostinėje šiuo metu kursuoja du troleibusai, ant kurių pavaizduota šilumininkų užsakymų paruošta informacija „Iš ko susideda šilumos kaina".

Paklaustas, ar meras nereikalavo šios reklamos nuimti nuo savivaldybės įmonei priklausančių troleibusų, N.Mikalajūnas sakė, jog tai nėra reklama, o tik paaiškinimas.

„Televizijoje reklamų nebėra, liko tik tos, kurios ne reklama, o informacija, aiškinanti gyventojams aktualius dalykus. Mes turime savo konsultantus, kurie sprendžia, ką su reklama ir informacija daryti, klausomės jų patarimų“, - sakė N.Mikalajūnas.

Jis taip pat pridūrė, kad bendrovė nėra nusprendusi, ar ir kitais metais vykdys reklaminę kampaniją. „Apie tai kalbėti dar anksti“, - pridūrė N.Mikalajūnas.

Portalas diena.lt primena, kad į Konkurencijos tarybą dėl „Vilniaus energijos“ reklamos turinio ir antikonkurencinių aplinkybių kreipęsis Seimo narys A.Petkus liko nieko nepešęs. Maža to, jam buvo paaiškinta, kad tai, ką žmonės vadina „Vilniaus energijos“ kaimynų serialu", kas kiekvieną dieną drauge su kitomis reklamomis šmėžuoja televizorių ekranuose, girdima per radiją, skaitoma laikraščiuose ar tiesiog atkreipia dėmesį gatvėje, – ne šilumininkų reklama, o paprasčiausia informacija, kuria siekiama apšviesti informacijos pristigusius sostinės gyventojus.

Bendrovės „Vilniaus energija“ pateiktame paaiškinime Konkurencijos tarybai teigiama, kad toks parlamentaro skundas dėl minėtos priežasties iš viso neturėtų būti tiriamas.

Kaip anksčiau skelbė savivaldybė, A.Zuokas pareikalavo, kad bendrovė „Vilniaus energija“ nutrauktų daug pasipiktinimų sulaukusią reklaminę kampaniją apie gerai sugyvenančius kaimynus.

Savivaldybė taip pat žadėjo kreiptis į Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją, kad ši užtikrintų, jog reklamos kampanijai išleistos lėšos tikrai nebus įskaičiuotos į šilumos kainą gyventojams, o būtų apmokėtos kompanijos „Vilniaus energija“ akcininkų jiems priklausančiomis lėšomis, kaip ir teigiama reklamoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

v

v portretas
Ddziausias pulinys vilniuje
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių