Quantcast

A.Zuokas: blogieji barai gali būti iš viso uždaryti

Vilniaus kavinių ir barų savininkus į pasitarimą savivaldybėje sukvietęs sostinės meras Artūras Zuokas kompromiso neketinantiems ieškoti verslininkams grasino apriboti prekybos alkoholiniais gėrimais laiką ar net atimti verslo licenciją.

Savivaldybėje į susitikimą gausiai susirinkusiems verslininkams meras sakė, kad yra linkęs ieškoti sutarimo tarp vietos gyventojų ir kavinių,  tačiau išeičių neketinantiems ieškoti barų savininkams pareiškė, kad jų laukia itin griežtis sankcijos.

„Norime, kad Vilnius būtų gyvas  ir dieną, ir naktį. Reikia rasti kompromisą, kad ir gyventojai, ir verslininkai, ir lankytojai būtų patenkinti. Visi turime suprasti, kad reikia taikytis vieniems prie kitų. Tačiau yra sąrašai gerų barų ir blogų barų, jei blogieji barai nenorės keistis, imsimės sankcijų“, - teigė meras A.Zuokas.


Šiame straipsnyje: Artūras Zuokasbaraisoulbox

NAUJAUSI KOMENTARAI

vaida

vaida portretas
Ponas Zuokas pamirso,kad verslinikai zlugdomi nemokes mokesciu valstybei. Esu neutrali, bet mero pamisimas zryzus i posta, kelia negeras mintis. Negali meras siekti zlugdymo, kad smulkiojo verslo. Nugriaut be alternatyvos yra ne logiska. O nesveika ideja su oranziniais dviraciais parode, kad Zuokas skraido padebesiais.O ypac dabar po sugryzimo i posta.

Fabijonas

Fabijonas portretas
Kaip bus su alaus kioskais? Ar bus uždaryti? Fabijoniškėse S.Nėries g. mėlynas alaus kioskas, prie kurio automobiliu buvo užmušti žmonės, dirba kaip dirbęs jokie įstatymai jiems negalioja

be ateities

be ateities portretas
netikiu as juo ......ne tokiu rekia musu saliai...
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių