Atsisakę visų istorinių asmenybių, kalbėjusių lenkiškai, nebeturėtume didikų

Grįžti į straipsnį

Šiaip

Šiaip portretas
O dabar visi rėikia nereikia angliškai blevyzgoja...

...

... portretas
Nepamirškim ir kalbėjusių rusiškai. Ir šiaip, rusai, pamatę kaip lengvai lietuviai savo kalbos atsisakė, nusprendė panašiai mums ir rusų kalbą primest... va dėl ko lenkai ir dabar ant tų rusų siunta. Taip kad - čia LIETUVA, ir svetimų kalbų mums NEREIKIA.

Istorikas

Istorikas portretas
Taip ir nesupratau, kas, nuo ko ir kada atsisakė (?!)... Ko gero, reikės grąžinti universitetui savo dplomą...

Benas

Benas portretas
Labai panašiai buvo ir Anglijoje. ten iki XV amžiaus karaliaus rūmuose buvo kalbama prancūziškai, o pas mus lenkiškai.

MYKOLAS LIETUVIS

MYKOLAS LIETUVIS portretas
ATIDUOKITE LENKAMS LIETUVIŲ TAUTOS IŠDAVIKUS, OLIGARCHUS VALDŽIUSIUS DIDELIUS TURTUS IR DĖJUSIUS ANT LIETUVOS. ATIDUOKITE LENKAMS IR PSEUDO ISTORIKUS STORĄ KIAULĘ TV ŽVAIGŽDĘ IR JO PROFESORIŲ SUPISTUS LENKOFILUS. ATIDUOKIME ANGLAMS IR NORVEGAMS DVASIOS UBAGUS KURIEMS RŪPI TIK PINIGAI. ATIDUOKIME RUSAMS LIETUVOS KOMUNISTUS IR KITUS KOLABORANTUS. PASILIKIME TIK LIETUVIUS MYLINČIUS LIETUVĄ IR LIETUVIŲ KALBĄ.

kaži,

kaži, portretas
pasidomėjus "bajorų" nuopelnais, gal paaiškėtų, kad, iš esmės , jie rūpinosi tik savo turtais, ir drebėjo, kad neateitų koks švedas, ar rusas, ir neatimtų, ką jie buvo prisivogę,o jeigu tuo rūpinantis gaudavosi kas nors gero Lietuvai, tai čia kaip mūsų medicinoje--šalutinis poveikis.

efka

efka portretas
Blogai yra tai,kad musu valstybeje rusiuojama- lenkai lietuviai rusai.Jeigu gyveni Lietuvos valstybeje ir esi jos pilietis,tai visu pirma,pagal esama pilietybe,tu turi vadintis lietuviu.Lenkakalbis- lietuvis,rusakalbis-lietuvis,anglakalbis-lietuvis.Taip yra visose normaliose vakaru valstybese.Reikia baigti su tuo Smetoniniu,nacionalistiniu poziuriu I savo piliecius.Tada viskas atsistos I savo vietas ir tada zinosime kas buvo musu didikai.Jeigu LDK butu kure tik is elitiniu grynakrauju lietuviu,tokios valstybes is vis nebutu buve.

aš portretas
Tik jau nereikia čia knisti proto. ATSIBODOTE. Labai daug laiko praėjo, kol visa Diduomenė persilaužė ir prisivertė tik lenkiškai kalbėti, o ir lietuvių kalbos visi bajorai taip ir nespėjo iki galo pamiršti, iki pat šiuolaikinės Lietuvos atsiradimo 1918. Nežinau iš kur kyla ta mada menkinti lietuvių kalbą, gal Kremlius stengiasi. geriau jau meluotumėte tuomet, ir sakytumėt, jog visi didikai buvo lietuviai ir kalbėjo lietuviškai, būtų toks pat melas. Ar sakot jog Vytautas nukrito nuo arklio ir galvą susitrenkęs lietuvių kalbą pamiršo? Absurdas, net caro laikais buvo lietuviškai kalbančių kilmingųjų.

che

che portretas
tai iseina kad tik lenkai didikai tebuvo,o lietuviai buvo isnaudojami...tai tegul tuos didikus lenkai pasiima...

Kirvis

Kirvis portretas
Užteks mums tų didikų, baikit svaigt apie savo lenkus.

Anonimas

Anonimas portretas
Iskarti tokius ,,didikus,, Per juos ir LDK dingo. Jau po Liublino unijos LDK NEEGZISTAVO. ISGAMOS BUVE ir dabar esantys. Mes lietuviai ant tokiu didiku dedam dideli BYBI.

Pagaliau

Pagaliau portretas
LDK - ( Lietuvos didžioji kunigaikštystė ) oficiali , kitaip tariant valdiška, kalba buvo LENKŲ !!!

o naxren jie reikalingi ???

o naxren jie reikalingi ??? portretas
toki ,,,,didikai,,, kurioe kalbejo lenkiskai, gyveno lenkijoj arba ukrainoj , enge tautiecius ir absoliuciai nesirupino lietuva ,,,....na naxre sie gnydos reikalingi??? viska pardave visus isdave valstybe prasiko , ir kaip uteles issilakste po pasauly ...... man geda y tokius ,,,,lietuviskus,,,, didikus net ziuret ar apie juos kalbet...

tai

tai portretas
kaip?.. juk pasiteisina dedules kom. visi kti runkeliai be jokio didybes statuso tai kas jis ir koks jo statusas gal rabino?......

sustabdykite

sustabdykite portretas
dažną šlapinimąsį ir išsimiegosite ..............

čia tai bent.

čia tai bent. portretas
kaži, ar labai didelis "nuostolis" būtų, atsisakius "didikų"? Pripažinkim, kad tas "didikas" tai buvo vergvaldys, kuris turėjo laiko gilintis, prieš kokį arkliavagį jo proproproprobobutė praskėtė kojas, kai tuo tarpu jo vergai (švelnesnė forma--baudžiauninkai) skalbė jo (jos) pridergtus apatinius, ruošė ėdalą, dirbo visus kitus darbus, patys "gyvendami" vos vos geriau už gyvulius. Be to nereikia pamiršti "didikų" "teisės" į pirmą naktį, kuomet pašlemėkai manė dąrą "didžiulę garbę" savo vergei. Iš visos tos armijos "didikų" gal ir buvo keletas, kurie nusipelnė Lietuvai, o į visus kitus man giliai nusispjaut.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių