Quantcast

A.Sekmokas: šilumos punktas gyventojams turi kainuoti 1 litą

Gyventojai šilumos punktų iš šilumininkų neturėtų išpirkti brangiau nei už vieną litą, sako energetikos ministras.

„Šilumos punktas daugiabučiame name yra, be abejo, visos šildymo sistemos, kuri yra namo dalis, priklausinys, ir gyventojams neturėtų būti uždedama našta išpirkti šitą priklausinį brangiau nei už vieną litą“, - ketvirtadienį Seime per Vyriausybės valandą sakė Arvydas Sekmokas.

Pasak jo, Vilniaus savivaldybė jau parodė „ženklų, jog neprieštarautų, kad tai būtų įvykdyta“.

Energetikos ministras sako, kad situacija bus stebima: „Mes stebėsime tą situaciją - turime užtikrinti nuosavybės teises. Užtikrinant efektyvesnį šilumos sistemos veikimą daugiabučiuose, tas šilumos punktas turi priklausyti gyventojams, namo bendrijai - turi būti namo priklausinys“.NAUJAUSI KOMENTARAI

666

666 portretas
cia nei kiek neabejoju kad yra paslepta tikroji afera . 1. tai kad silumos punktai susideveja ir juos remntuos patys gyventojai . 2. speju kad pirkimo sutartyse gali buti tam tikru salygu pvz kad neatsijunks nuo sildymo . 3. yra koks nors istatymas kad negalesi atsijunti nuo sildymo ar tai uzsukti silumos padavima . na ir dar kas nors , cia pastoviai tam tikru aferu pilna ar uz 1 lt ar uz milijona

algis

algis portretas
..geriausia ,kad pagal šilumos įstatymą,perkeltų pirkimo -pardavimo ribą į butą,vartotojo juk pirmenybė,tada gyventojas turėtų individualią apskaitos sistemą,galėtų reguliuotis šilumą,ir tai turi padaryti tiekėjo lėšomis........,tad va kur šuo pakastas..:)))

CHA

CHA portretas
Yra punktu, kuriems jau 15 metu. Tad ploksteliniu silumokaiciu tarpines susidevejusios. Namas gaus mazga ir tuojau tures remontuoti uz 12 000 litu. BUTINA, KAD PERDUOTU ATREMONTUOTA, ne stie priziuretojai pirstu nekisa.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių