Quantcast

Apie viešojo transporto pasikeitimus Vilniaus stotelėse pasakos savanoriai

  • Teksto dydis:

Autobusų ir troleibusų keleiviams susipažinti su pasikeitimais  viešajam transportui vėl padės savanoriai. Planuojama, kad jie informaciją vilniečiams ir miesto svečiams teiks iki rugsėjo 8 dienos.

Viešojo transporto savanoriai dirbs pagrindinėse autobusų ir troleibusų stotelėse. Šiandien jie darbą pradės Pramogų arenos, Tauragnų, Karaliaus Mindaugo, Klinikų, Antakalnio žiedo, T. Narbuto, Papilėnų, Baltupių, Spaudos rūmų, Žemynos, rytoj – dar ir Žaliojo tilto, Europos, Šeškinės kalvų ir Kunigo Broniaus Laurinavičiaus stotelėse.

Savanoriai ne tik dalins lankstinukus su viešojo transporto schemomis, supažins su maršrutų trasomis ir pasikeitimais, bet ir atsakys į visus klausimus apie Vilniečio kortelę, padės susipažinti su naujomis elektroninio bilieto galimybėms, tarp jų ir atsiskaitymas internetu.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat atkreipia dėmesį kad, kaip ir kasmet, nuo rugsėjo 1 dienos, autobusai ir troleibusai pradės važiuoti pagal rudens - žiemos tvarkaraščius. Todėl keisis visų troleibusų bei autobusų maršrutų darbas. Žiemos sezonui dėl padidėjusių keleivių srautų į gatves išriedės didesnis transporto priemonių skaičius nei vasarą. Troleibusų skaičius darbo dienomis bus 185 (buvo 145), autobusų – 323 (buvo 277), poilsio dienomis troleibusų – 106, autobusų – 197. Šie pasikeitimai jau rytoj bus paskelbti svetainėje www.vilniustransport.lt , o autobusų ir troleibusų stotelėse bus atnaujinama nuo šiandien.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių